SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sila uderzenia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1497
a ja mam takie pytanie, jaka to jest deska na tych egzaminach? chodzi mi nie tylko o grubosc ale tez o inne rzeczy, np z czego zrobiona etc

http://chomikuj.pl/Durki  <--kulturystyka, sporty siłowe i sztuki walki, filmy, gry, Dragon Ball etc, WBIJAJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Hmmm no deska... To raczej nie z drzewa.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42318
Na imprezach sa boksery.Ale jak juz pisali ich wyniki sa poprostu z dupy.Kumpel raz za***al bylo 650, zayebal pozniej na takiej ****ie ze bokser sie wyyebal prawie i bylo 603
BTW po kiego Ci to?

Zmieniony przez - Glaca_91 w dniu 2009-12-31 13:04:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
powtórzę się ale te boksery to wyłuda grosza i podnieta dla frajerów nasyp zboża albo piachu w worek powieś i bij, nie chodzi o to żeby latał jak najwyżej, najsilniejszy cios jest wtedy gdy się najbardziej pieść wgniata a worek praktycznie się nie porusza. Później poproś jakiegoś cwaniaczka na solo obij mu nery i jak odbijesz mu nery to znaczy, że mocno napiełdalasz

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2352
nie polecam walić w worek z piaskiem bo sobie kostki na rękach zwalisz kolega tak ma bo walił w worek z piaskiem

jak coś to z trocinami idź do tartaku i sobie nasyp


pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Jak sobie kostki zwalisz... Tylko je wzmocnisz.
Kumpel z klasy interesuje sie takimi duperelami tych ze wschodu, sztuki walki itp. Codziennie wali ok. godziny w ściane pięściami i jakbym miał z takiej piąchy dostać w ryj, to ja to pozdrawiam. Robią mu się coraz grubsze.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 596 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16525
Ja na tym bokserze mialem raz 850 cos kolo tego , a kolega dla zwały uderzył z bani praktycznie z miejsca i mial 600... takze to nie wyznacznik siły , tylko naciagacz na kase ten caly bokser
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Kumpel walił to u nas po 930. Podszedł jakiś typ może ze 190cm, ileś tam karate trenuje, walną, że całe się trząsło i 960...

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1480
W takim razie od czego zalezy sila uderzenia (nie w tego boksera)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2755
Od siły klatki piersiowej głównie czyli od szybkości wyprowadzenia ciosu a także zależy dużo od techniki. Na bokserach np. u mnie w mieścinie które stoją przez cały rok, goście z rozbiegu walili i dupa. Albo sobie coś uszkadzali albo się wywalali albo nie trafiali.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 LAT OCENIAJCIE

Następny temat

FBW, HST czy split ?

WHEY premium