SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sezon plażowy 2011-lipiec-REDUKCJA-NOWE FOTY str.16

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
też się zastanawiałem nad czymś takim, jak zorganizują gdzieś u mnie w okolicy to bym się wybrał z kumplem z którym biegam, na pewno ciekawe doświadczenie

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
generalnie takie imprezy są co tydzień w weekend w różnych częściach polski. oczywiście u mnie celem jest ukończenie.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
a to nie wiedziałem że tak często, muszę o tym poczytać, może będzie gdzieś w Rzeszowie niedługo
ukończyłbym chyba w tej chwili jakby mnie zadna kolka nie złapała, ale tempo nie byłoby najlepsze raczej, na pewno daleko w tyle bym został hehe

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
liczy się sam fakt ukończenie

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
DZIEŃ 27/365




Był dzisiaj zaległy trening 5-tek. Totalna stagnacja wyników oprócz łydek i przysiadu.
Po treningu oczywiście 25 minut orbitreka.
Za chwilę wybieram się na krótką przejażdżkę rowerem po okolicy będzie pewnie jakieś 10-15 minut spokojnym tempem. Akurat powinno się dobrze strawić chilli z kuraka które zjadłem nie dalej niż 30 minut temu.
Zrobiłem sobie tego chilli z ponad 1kg kuraka. więc będzie kilka porcji. Przepis prosty i szybki.

Ostatnio czuje się jakiś ociężały. Tak jakby mi wpadło na + kilka kilogramów. Czuję jakby brzucho się większe zrobiło, ale waga na to kompletnie nie wskazuje. Micha też była trzymana. Za to pijam ogromne ilości wody, więc to może stąd tak się czuje.

Jutro dzień off bez żadnego treningu, odpoczynek, regeneracja.

A w poniedziałek zaczynam treningi biegowe, chociaż trudno je nazwać biegowymi przez pierwsze 2 tygodnie będę sobie 4 razy w tygodniu robił spacerki 20-30 minutowe. A potem lecimy z treningiem. Trening zapożyczony z forum bieganie.pl
http://bieganie.pl/index.php?cat=6&id=81&show=1 

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
też czasami się tak czuję
to głównie psychika i tyle, nie ma co zwracać na to uwagi jeśli wszystko jest dobrze prowadzone

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
DZIEŃ 28/365




Dzisiaj według planu off. Regeneracja. Dzisiaj cały dzień się obijałem. W zasadzie cały dzień minął mi przed tv. Dawno nie miałem takiego dnia. Najpierw porsche cup, potem f1, żużel, TdP, i lekkoatletyka Jakieś 9h przed tv.
Było mi to potrzebne, dzień z obijaniem się. Dieta za to według rozpiski.

Zmieniony przez - bubel_pl w dniu 2010-08-01 21:25:52

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
co słychać?
nic nie piszesz

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13457
DZIEŃ 29,30,31,32,33,34,35




Trening Ok. Zmieniłem w tym tygodniu FBW na SPLITA i czuję się dużo lepiej z tym treningiem. Bardziej naładowany energią i gotowością do tyrania ciężarów.
Ćwiczę dalej 3 razy w tygodniu i opcjonalnie w soboty.
Dorzuciłem trening biegowy jak z linku wcześniej wklejonym.
Na razie takie przetarcie, cel to 30 minut ciągłego biegu.




Dieta w porządku, z wyjątkiem czwartku gdzie przez 3/4 dnia nic nie jadłem bo byłem na mieście. Trochę ostatnio urozmaicam dietę nowymi przepisami i fajnie wszystko wchodzi.

Ogólnie wszystko na +. Waga powoli leci w dół. Treningi cieżkie, dieta dobra.
Fotki 03.10.10.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
trenuj bubel bo ja już niszczę sylwetką i chyba wygram, ciekawe co nam będzie sponsorować sklep sfd może jakieś 5kg białka

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW + MMA

Następny temat

Split do oceny.

WHEY premium