SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sex, jedzenie oraz spanie - to tematy w lejdis SPAMie!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142741

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
no niestety to se ne da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
vacerrosa- widzilam u mnie kilka dziewczyn ktore robis sobie sweet focie na silce Dlatego tak mnie to rozsmieszylo.
Bry Wszystkim!
Musze sie wam pochwalic jestem miesiac po odstawieniu tabsow anty i pomalu zaczynam sie przepoczwazac w czlowieka :D Woda zeszla prawie cala, cellulit w okolicy rak zanika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
dobry!

parzę sobie kawęi myślę, że wyleją bezpośrednio na powiekę górną, bo coś mi zmęczeniowo-niewyspaniowo opada..

myślicie, że podziała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
CruellaDeMon
vacerrosa- widzilam u mnie kilka dziewczyn ktore robis sobie sweet focie na silce Dlatego tak mnie to rozsmieszylo.
Bry Wszystkim!
Musze sie wam pochwalic jestem miesiac po odstawieniu tabsow anty i pomalu zaczynam sie przepoczwazac w czlowieka :D


tak to se czytam z tymi moimi niedospanymi oczyma i sie myśle: no ta to ma szczęście... człek tu rok o dziecko o walczy, a te se tabsy odstawiła hop siup i ciąża...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Push, jak będzie gorąca, to na pewno :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
A ja robię torik czekoladowy z wiśniami, bitą śmietana i mascarpone Córka mojego faceta chce go podarowac przyjaciółce na urodziny ...

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
NO WŁAŚNIE TEŻ TAK MYŚLĘ, bo dogłębnie nie chce działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
alhambra1970
A ja robię torik czekoladowy z wiśniami, bitą śmietana i mascarpone Córka mojego faceta chce go podarowac przyjaciółce na urodziny ...


Alhambra, to bardzo miło z twojej strony taaaaaaaaaaaaaaaakie poświęcenie

dobry masz z nią kontakt?

Zmieniony przez - PUSHhard w dniu 2015-01-09 08:22:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
PUSHhard
CruellaDeMon
vacerrosa- widzilam u mnie kilka dziewczyn ktore robis sobie sweet focie na silce Dlatego tak mnie to rozsmieszylo.
Bry Wszystkim!
Musze sie wam pochwalic jestem miesiac po odstawieniu tabsow anty i pomalu zaczynam sie przepoczwazac w czlowieka :D


tak to se czytam z tymi moimi niedospanymi oczyma i sie myśle: no ta to ma szczęście... człek tu rok o dziecko o walczy, a te se tabsy odstawiła hop siup i ciąża...





Nie, nie nie jestem w ciazy! Dementuje. Chodzilo mi ze juz nie jestem taka nalana woda! Ciaza jeszcze nie teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
PUSHhard
alhambra1970
A ja robię torik czekoladowy z wiśniami, bitą śmietana i mascarpone Córka mojego faceta chce go podarowac przyjaciółce na urodziny ...


Alhambra, to bardzo miło z twojej strony dobry masz z nią kontakt?

Myślę,że tak, biorąc pod uwagę,że rodziną staliśmy się niejako okoo 5 lat temu, a ona była juz nastolatką. Z małymi szkrabami chyba łatwiej. Mogę się jednak pochwalic, że zaskoczyła mnie w ubiegłym roku i dostałam prezent i życzenia na Dzień Matki.

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie o tym treningu?

Następny temat

Plan treningowy dla kobiety - prośba o sprawdzenie :)

WHEY premium