SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sex, jedzenie oraz spanie - to tematy w lejdis SPAMie!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142793

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
bo nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak rasowa baba,nie bo nie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
o totototo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz Malinowa,moj mi nigdy tego nie odmawial,zawsze jak mam mini potrzebe to jest gotowy ale tez nigdy mi nie medzil i nie ciagnal za majty wiec zyjemy w pelnej symbiozie:D i mi to odpowiada:D mam wiecej czasu na spam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Tylko że ja uważam że zdrowy mężczyzna będzie miał prawie zawsze ochotę na seks, inaczej to jest podejrzane ,ale jeżeli ufacie sobie i Wam to nie przeszkadza ...

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
no się zachował, jak na gentelmena przystało... niektórzy to wiesz, podchodzą do swojej kobiety i słowami: "albo mi dasz, albo będę zły, KOCHANIE", dają coś do zrozumienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
jestem tego samego zdania , co Malinowa... testosteron swój wpływ ma jednak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
haha

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PUSHhard
no się zachował, jak na gentelmena przystało... niektórzy to wiesz, podchodzą do swojej kobiety i słowami: "albo mi dasz, albo będę zły, KOCHANIE", dają coś do zrozumienia


za cos takiego bym zabila, powaznie,to bardzo ponizajace...
my sobie wyjasnilismy kiedys- nikt nikogo nie zmusza a maz powiedzial- jak nie masz potrzeby to ja tez nie mam i koniec tematu:D
jak bylismy na studiach to bzykalismy sie jak kroliki,na szczescie to juz minelo:D i potrzeby i mozliwosci zmalaly nam po rowno :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Malinowa
Tylko że ja uważam że zdrowy mężczyzna będzie miał prawie zawsze ochotę na seks, inaczej to jest podejrzane ,ale jeżeli ufacie sobie i Wam to nie przeszkadza ...


tylko ze moj nie wyglada jakby mu brakowalo testosteronu:D porpostu on szanuje mnie a ja jego:D i nie zmuszamy sie do czegos czego ktores z nas nie potrzebuje:D a testosteron wywalamy na silce:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie o tym treningu?

Następny temat

Plan treningowy dla kobiety - prośba o sprawdzenie :)

WHEY premium