SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sex, jedzenie oraz spanie - to tematy w lejdis SPAMie!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142060

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
lubiekaszke
CruellaDeMon
lubiekaszke
Cruella, sratomi nie honoruje benefitów a jest już trochę na rynku


Ja do Sratomi bym nie chodzila nawet jakbym miala tam benefita.


Czemu? Nawet jest zabawnie jak musisz czekać w kolejce do maszyny lub wolnej sztangi



pochlastalabym ich wszystkich hahahaha
ja nie moge chodzic w takie miejsca, jeszcze jak jest zwiekszona ilosc osob. U mnie na silce wszystkich ustawiam :D Jak stoja i gadaja przy maszynach, albo cos cuduja i nei wiedza co, smieje sie ze powinnam tam miec druga fuche jako trener :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja chodze do S4 :D do zadnych sratomi i zdrofitow nie chodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
oj Cru! mnie też irytuje, jak jeden z drugim stojąprzy maszynie i jak panienki pierdzielą farmazony, a tobie trening stygnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
ha! jeden taki, to nawet w jeansach do kolan przyłazi...... takich, co to specyficzny chód na facecie wymuszają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Tak jest właśnie w Sratomi Nienawidzę tego miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
u mnie nie jatomi, a też takie zjawisko występuje

mamy 3 bieżnie i działa z nich jeno jedna, bo sie na dwóch pozostałych taśma podziurawiła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
PUSHhard
oj Cru! mnie też irytuje, jak jeden z drugim stojąprzy maszynie i jak panienki pierdzielą farmazony, a tobie trening stygnie


Ja im wtedy mowie ze maja isc pogadac do kibla albo do szatni bo mi tetno spada i nie lubie sie op*****lac :D hahahaha
A jak nie wiedza jak uzyc tego urzadzenia to moge im pokazac hahaha

smiesznie jest, ja tam sie nie pitole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
pogadać, to se niech idą na bieżnie spacerkowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Ja tam po prostu staram się omijać pory największego ruchu, co oznacza treningi rano. Fajnie to cały dzień ustawia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Wieczorem to cardio najwyżej. A, jeszcze piątki wieczorem są spokojne, wszyscy w knajpach pewnie siedzą ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie o tym treningu?

Następny temat

Plan treningowy dla kobiety - prośba o sprawdzenie :)

WHEY premium