SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sex, jedzenie oraz spanie - to tematy w lejdis SPAMie!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142776

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
preria, ale te wyciskarki to do takich miękkich owoców tylko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
też mam młynek i sokowirówkę oraz gofrownice, opiekacz, chlebownik, frytownice, parowar - no kocham te sprzęty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Może by się dało jakiś taki,żeby płyty się dało demontować i do zmywary...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
oo tak , moja sokowirówka to chyba gdzieś tez jest maszynki do mięsa brak, chłop by chciał, ale moim zdaniem za mało jemy mielonego , aby sie opłacało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak,niestety do miekkich ale planuje uszatkowac buraka i wrzucic na wyciskare:D a moim grilu sie nie zdymaja plyty i je pol godz czyszcze:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Amiu ale jak sama zmielisz to wiesz co mielisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
AMiU, bo to byt określa świadomość ;) Jakbyście mieli, to byście więcej jedli :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
ja swój grli wstawiam do zlewu i jakieś 10 minut max mycia płynem i gąbką potem tylko przetrzeć ręcznikiem papierowym, ale może to różnica materiałów do teflonu mało co przywiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Możliwe, ale teraz idę do mięsnego , wybieram kawałek mięsa , pani mi mieli , więc wystarcza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
A serio to mnie w sumie głównie o to chodziło, co Kessik pisze. Młoda była swojego czasu uczulona na sporo rzeczy i wiedza, co w tym mielonym siedzi była dość istotna
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie o tym treningu?

Następny temat

Plan treningowy dla kobiety - prośba o sprawdzenie :)

WHEY premium