SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sex, jedzenie oraz spanie - to tematy w lejdis SPAMie!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141013

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
markoto
no ostatnio mojewypieki maja tyle wejsc ze serwery sa przeciazone :D


nieźle w drugi dzień na śniadanko jakieś bułeczki z stamtąd chce zrobić
ja mam część przepisów w książce kucharskiej OneNote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
dziękuję Kessik najważniejsze, że troszku oddechu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ja mam na telefonie aplikacje :)

Delfinko wypocznij i naladuj akumulatory :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
markoto dzięki, przyda się. Bo pewnie kolejna taka przerwa na Wielkanoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ale tu cisza

no ja sie wreszcie obrobilam z ciastami, jutro rano ogarne trening bo szef dal wolne na jutro i mozna zaczac swietowac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzis mimo jedzenia wg Obli mnie wydelo:( jestem very smutna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26636
Kochane Lejdiski :) Wszystkim Wam życzę wesołych, rodzinnych i smacznych świąt, worek Mikołaja niech będzie wypełniony po brzegi, a świąteczne jedzenie niech pójdzie w poślady i plecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
hahahaha, Rudka, cycki to co?
ale ja też przyłączam się do życzeń. wesołychm bezstresowych świąt drogie lejdis:)

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Ja wam drogie Lejdis zycze Wesolych i Spokojnych Swiat, sytego stolu, cudownej rodzinnej atmosfery. A dodatkowo kazdej z was zycze wytrwalosci w dazeniu do celu i usmiechu na ustach. A w cycki niech tez pojdzie, a co!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Ja też sie dołaczam do zyczen. Wesołych spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i oby w Nowym Roku spełniły sie wasze marzenia te odnośnie sylwetki i te odnośnie potomków i te najskrytsze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie o tym treningu?

Następny temat

Plan treningowy dla kobiety - prośba o sprawdzenie :)

Wiecej