SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sex, jedzenie oraz spanie - to tematy w lejdis SPAMie!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142780

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Push- własnie wcinam naleśniki gryczano kokosowe,z twarogiem, bananem, brzoskwinią i gorzką czekoladą od wczoraj mam smaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Ze niby moja wina?
ALE mnie ssalo rano po tych nalesnikach.. co prawda wegli juz pozniej nie jadlam, wiec pewnie to jest przyczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
ja to co rano omlet wciągam, to już nałóg normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Mi sie nie chce robic omleta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j 10 minut parkowalam pod silka a potem stalam kolejno w kolejce do sprzetu...no porazka! kiedy sie te postanowienia noworoczne skoncza?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
preria
j 10 minut parkowalam pod silka a potem stalam kolejno w kolejce do sprzetu...no porazka! kiedy sie te postanowienia noworoczne skoncza?!

Za miesiac jak wygasna karnety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam nadzieje ze to Ci co kupili pod koniec grudnia i znudzi im sie pod koniec stycznia:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
zmieniam siłke za miesiąc bo ta na którą chodze jakaś taka się zrobiła nieteges
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
markoto
a ty delfinka masz fajnie bo z chlopem lazisz na treniengi, ja tez bym tak chciala ale dla mojego to nuuuda, tylko by na rowerze jezdzil ale koniecznie w terenie

No nie wiem, czy zawsze tak fajnie ... Mój mnie wciągnął w bieganie 2,5 roku temu. Biegał ze mną i mnie mobilizował, ale po kilku miesiacach jak już załapałam bakcyla doszłam do wniosku,że zdecydowanie wolę biegac sama. Myślałam,że się chłop obrazi,że nie chcę razem, ale zrozumiał. I zdarza się,że biegamy tego samego dnia, ale o róznych porach
Siłowo właściwie sam juz nie cwiczy, czasem podgląda mnie jak targam żelazo w domu. Niestety ma swoje uwagi, czasem żartuje albo też jednocześnie zaczyna cos tam ćwiczyc. Generalnie po prostu przeszkadza ...
Super jest to,że mnie wspiera i mobilizuje dalej. Wymyślił sobie,że powinnam pobiec maraton .. ha..ha...

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie o tym treningu?

Następny temat

Plan treningowy dla kobiety - prośba o sprawdzenie :)

WHEY premium