SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rr-28 Walka ze smalcem - podsumowanie str. 26

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1288
rr, czy żółtka wyrzucasz jak rano robisz omlecik?

Totalna redukcja, motywacja, zdjęcia:

http://www.sfd.pl/totalna_redukcja__american_dream-t852523.html

Zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
TEraz to z glowa przymasowac zeby na brzuch nie weszlo i bedzie bomba :)
Cwiczyles z nastawieniem na lapy kiedys?

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przerwe dopiero bede mial zaplanowana jakos pod koniec miesiaca, wtedy oczyszczenie warzywami bede robil to i tydz dwa beda przerwy w zalleznosci od samopoczucia, puzniej kompleksowe badania i dopiero plan masy powstanie

Bardzo rozsądne podejście do tematu

Przechodząc na masę oczywiście obniżysz białko? Zrobisz jak uważasz, ale po moich ostatnich jazdach ilość 3g/kg wywołuje u mnie przerażenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1288
Też jestem bardzo ciekawy jak będziesz schodził n masę. Jak będziesz zwiększał kaloryczność i węgle.

Totalna redukcja, motywacja, zdjęcia:

http://www.sfd.pl/totalna_redukcja__american_dream-t852523.html

Zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
bic44 z takiej porcji jak podalem to dwa nalesniki mi taklie grobsze wyszly i sie nierozwalaly, jak chcialem ciensze zrobic to wlasnie problem z przewracaniem byl. ale byly naprawde dobre, musze je jeszcze zrobic


charlie123 omlecik to przysmak, zoltka do zlewu, jak chcesz to moge ci oddawac
niewiem czemu ale naprawde mam takie wrazenie ze ty i soher to jedna osoba, bardzo podobnie piszecie, ale dobra nieczepiam sie

maciekslu1 nigdy z nastawieniem na rece niecwiczylem, kazdy ma jakies partie lepsze gorsze
co do brzucha to nawiazalem wspolprace z kims bardzo dobrze znajacym sie na zeczy i on mi powiedzial tak
ze on by postawil na budowanie masy nawet kosztem zalania w okresie zimowym, tak zeby na maj wygladac dobrze warzac 10 kg wiecej
i ze w przerwie malo wazne jest jak sie wyglada - z wygladem trzeba nastawic sie na okreslony termin, chyba ze wyglada decyduje o twoim zyciu bo na nim zarabiasz, np jestes tancerzem lub cos w tym stylu
wiec jak to bedzie niewiem, zdaje sie na kogos komu do piet z wiedza doswiadczeniem i osiagnieciami niedorastam

rossi_ ja sie bialka nieboje od bardzo dawna jestem na 3,5 a nawet ponad 4 g bialka na kg czy to masa czy to redukcja i sie dobrze z tym czuje
no podejscie bedzie profesjonalne i to mnie cieszy a jak to wyjdzie to zobaczymy ale mysle ze duzo lepiej niz mi samemu do tej pory wychodzilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
rr-28 -> czyli co, agresywna masa?

Też rozważam taką opcję mam czas do 13.09 (nowy plan) , bo wyglądać to ja będę za 3-4 lata, a na lato na tydzień tylko fat zrzucić co rok i spokojnie na tydzień wyjechać i znowu agresywna masa

Zmieniony przez - volvo93 w dniu 2010-09-01 19:20:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Tez mi sie masa taka marzy ale nie chce za bardzo sie podlac. Bo pozniej spodnie trzeba wymieniac ;d

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
volvo93 najpierw beda kompleksowe badania bo jak wiadomo diety tluszczowe [oparte na tluszczach zwirzecych] szkodza troche watrobe itd itp wiec najpierw badania komplet, a dopiero puzniej powstanie plan dzialania, a jaki on bedzie naprawde niewiem ,wszystko zalezy od stanu zdrowia ,wtedy bedzie wybrana napewno najlepsza droga pod moja osobe
wiec czy to bedzie agresywan masa - niejestem ci w stanie powiedziec
powiem tak - wszystko wydzie w praniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Wstawisz wyniki badań, albo napiszesz jak wyszły?

No i o tej masie po badaniach możesz coś więcej nawet u mnie, nie obrażę się za takie profesjonalne info .

No to nic - pozytywnych wyników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
miałem nie pisać ale razi mnie nagminne nadużywanie słowa pUźniej (kolego rr później)

No offence ofc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Help!..Powrót do formy...

Następny temat

HST do oceny

WHEY premium