SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rr-28 Walka ze smalcem - podsumowanie str. 26

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
jak masa to na pewno nie na czczo. W czasie redukcji też powinno się unikać :) Po siłowym jak najbardziej

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
demolub jak robisz sile i z twoja waga taka kaloryczniosc to nic wielkiego
a smak tych nalesnikow naprawde rewelacja
glowny sekret smaku tkwi w przygotowaniu sere, ja dalem slodzika jogurt bez cukru i borowki amerykanskie pomieszalem pogniotlem i palce lizac, drugi farsz to ser slodzik i kakao tez bdb, do tego polewe zrobile z jogurta slodzika i cynamony
normalnie po tej redukcji to jest dlamnie szok smakowy takie jedzenie

volvo93 o takich zeczach to raczej nie tu sie pisze, na priv jak juz.
zemnie zaden doradzca w takich sprawach, uczyc to ja sie nigdy nielubilem ale zmeczylem szkole i licencjat i to wszystko
na budowlance to sie nieznam to nie moja branza

trening jest mily i przyjemny dobrze sie takim cwiczy ale jak to bedzie za miesiac to jeszcze niewiem co tam jest szykowane

a dieta to podstawa czy na redukcji czy na masie wiadomo ze na masie mozna sobie jakies czity robic i jesc duzo smaczniej niz na redukcji ale trzeba ja trzymac czy tak czy siak

naczczo to na redukcji
ja od jutra po sniadaniu bede aero robil
narazie to ja jeszcze niejestem na masie tylko mam okres przejsciowy
niema co fotografowac i tak ten moj dziennik jak galeria zdjec wyglada

o tak jak debee rob po silce lub w jakiejs innej porze

ja tam uwazam ze na redukcji mozna spokojnie naczczo robic

Zmieniony przez - rr-28 w dniu 2010-08-23 23:12:08

Zmieniony przez - rr-28 w dniu 2010-08-23 23:37:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Jak bierzesz BCAA przed to bez problemu mozna na czczo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
IMO nawet jak jak się człek zabezpieczy bcaa przed na czczo to i tak mięsa zejdzie więcej. Jeżeli komuś zależy na czasie to owszem na czczo waga szybciej spada, fat się ładnie pali, ale niestety mięcho też w większym stopniu aniżej w innej porze dnia

Dobra kończmy te wywody, bo lekki spam sie zrobił, sorry rr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
bcaa to podstawa przed aero naczczo
Wampirate ale powiem ci ze teoria czesto nieidzie w parze z praktyka
ile glow tyle teori na ten tamat, najlepiej samemu wyprobowac i sie wie co dla siebie bedzie dobre
bo debee chyba wiesz ze co dobre dla jednego, to w innym przypadku wcale niemusi sie tak samo sprawdzic

dlamnie to bylo dobre rozwiazanie naczczo i miesnia raczej niestracilem
ale teraz jak juz zakonczylem redukcje to bede robil po sniadaniu

Zmieniony przez - rr-28 w dniu 2010-08-24 08:39:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Dlatego warto sie poradzic doswiadczonych takich jak ty
Ja nie wiem czy bym mial sile biegac po kapsach, rowerek imo mniej meczy
Dlatego mysle ze jakbym mial taka redukcje jak ty to bym polaczyl i dal rano rower a poznoej bieganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
Wampirate na poczatku robilem rano aero i puzniej druga sesja aero ale zawsze rowerek, do tego dw razy w tyg robilem hiit ale to bylo jak kala byly jeszcze powyzej 3tys puzniej jak schodzilem nizej to uwierz mi ze brak energi na hiit

a bieganie to tez wolal bym szybki marsz robic jak bieganie, podczas biegu tentno jest zbyt wysokie i wtedy to dopiero miesien sie pali, tzn sa calkiem inne przemiany spalane sa cukry w miesniach a nie tluszcz jak to ma miejsce na rowerku przy tentnie do 130
dlatego ja wybralem rowerek bo marszow nielubilem ale jak najbardziej mozna te dwie formy aero na zmine, zalezy kto co lubi bo trening musi byc znosny, nie moze byc ucizliwy, GRUNT TO SYSTEMATYCZNOSC


CO DO ROBIENIA AERO NA MASIE to dam taki cytat

" Rzucili sie w poscigu za masa, uwazaja treningi cardio za cwiczenia, ktore spalaja kalorie, a to wedlug nich strata energi. pisze tu otym aby im powiedziec ze sie myla.
2-3 sesje cardio po 30 min przy niskiej intensywnosci robi ogromna roznice, gdy starasz sie zdobyc jak najwiecej "czystej" masy miesniowej. Taka ilosc aerobow utrzyma twoj metabolizm na wysokim poziomie, zwiekszy apety, ale najwarzniejsze ze utrzyma twoje krazenie krwi na odpowiednim poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Dlatego ja na masie robie aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
oczywiście rr masz rację. A uzupełniając. Na masie te 20-30 min aero o niskiej intensywności powinno pomóc w regeneracji <yes>

aaaa i jak cytujesz podawaj źródło pls
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 725 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4970
Wampirate przecież Ty nie ćwiczysz siłowo. Dopiero za 2 lata zamierzasz.

Moim skromnym zdaniem to opcja aero po siłowym jest OK. Na siłowym wytracimy część glikogenu z mięśni i podczas cardio szybciej uruchomimy rezerwy tłuszczowe.

Czy jest to prymitywne rozumowanie?

I am addicted to this game.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Help!..Powrót do formy...

Następny temat

HST do oceny

WHEY premium