SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

roznice miedzy odzywkami bialkowymi - wynikajace z ich skladu oraz technologii produk

temat działu:

Iron Horse Series

Ilość wyświetleń tematu: 32377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8377
Po pierwsze artykuł profesjonalny i poszerzajacy wiedze.

Po drugie chciałbym dorzucic swoje 2 grosze.
Idac tropem twoich rad podam pewien przykład.

SYSTEM PROTIEN 80 OLIMPU
-cena relatywna do produktu,
-rozpuszczalnosci idealna, nie pieni sie, nie ma grudek itp.
-skład i jakosci ponoc dobra.
-sam pozytywne opinie ludzi, sprzedawców itp
-Niestety produkt ten koszarniena na mnie podziałał. Miałem biegunki, niestrawnosci, gazy itp. I teraz pytanie czyzby to białko jest niskiej jakosci ,czy moj organizm jest nie sprawny. Po innych mixach białkowych takich rewolucj nie miałem. Tak, wiec czy kryteria takie jak rozposzczlanosci itp, sa wazne?
Moim zdaniem nie, najwazniejsze jest to jak działa dany produkt na organizm. Osobiscie stosowałem np. ostrowie i nie miałem zadnych rewolucji. Mysle, wiec ,ze nalezy sie słuchac organizmu,a nie producentów, czy ludzi, jesli dany produkt nie jest przez nas trawiony/tolerowany w taki czy inny sposób, oznacz to,ze po prostu jest z nim coś nie tak.



Zmieniony przez - SILENOS w dniu 2007-02-09 00:38:29

"Each good food I eat, well, it’s another brick in this motherf***ing house I’m building"...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 826
temat "niestrawnosc po niekt produktach"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
troche mnie zaniepokoil Marku twoj sceptycyzm do stosowania duzej ilosci bialka z odzywek , dobowo , z powodu czasu/pracy/trybu zycia jem jakies 150g bialka z odzywki , stosuje odzywki dobrej jakosci , oraz silne preparaty witaminowo-mineralne - uspokoj mnie ze sie nie wyjałowie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
to zalezy co i ile jesz natur. pokarmu do odzywek, nie pij takich ilosci z dala od posikow a wraz z nimi.
zakup wapn , magnez wit z gr B itd.
(calcium vitrum, laktomag, ...)
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
A co sądzisz o ultrafiltrowanym białku jaja?
Czy też są lepsze i gorsze frakcje jak w serwatce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
własnie jak odnosicie siędo białka jaja w formie odżywki i jak ma sie według Was jajko spożyte w formie surowej ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
@ Surowego jajka: Salmonella nie śpi, a spadki masy po zakażeniu tymi pałeczkami są dosyć drastyczne...

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
sallmonella ginie w wys. temp. zakazenia wystepuja tylko kiedy surowe jaja rozbijasz na patelni, nie myjesz rak i dalejk tymi samymi rekami przygotowujesz posilki. jesli parzysz jaja w skorupkach to juz nie ma na nich sallmonelli. kloaka kury ma natur. bakterie sallmoneli i inne. mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
mam glupie pytanie :P

czy da sie wyizolowac bialko z np. miesa wolowego? i czy jest jakis sens takiego dzialania.

Zmieniony przez - robaleq w dniu 2007-02-11 09:13:47

NO PAIN NO GAIN

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki naboru do testów

Następny temat

czy wysiłek fizyczny wymaga zwiększonej podazy witamina antyoksydacyjnych ?

WHEY premium