SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

roznice miedzy odzywkami bialkowymi - wynikajace z ich skladu oraz technologii produk

temat działu:

Iron Horse Series

Ilość wyświetleń tematu: 32382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Odniose sie jak na razie do jednego, nie krytkowalbym sera bialego a juz na pewno nie odradzal, bo ja jestem ektomorfikiem i dobrze na nim mi sie rosnie.
Zreszta pamietam, pisales kiedys w dopingu, ze sam pochlaniales ogromne ilosci sera bialego dziennie. Nie bylo to az tak dawno temu... a teraz zero sera bialego, dziwne.

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
witam, b. fajny art.
jedna sprawa mnie zaciekawila, spotkalem sie z takim zarzutem nt. protein
"Często nadużywanie odżywek białkowych powoduje patologiczne wydzielanie albumin - powyżej 20mg/dobę(do 300mg/dziennie) czyli mikroalbuminurie wczesne stadium rozwoju nefropatii. Zaburzenia gospodarki wapniowej - szczawiany obecne w moczu i wiele innych na które i tak nikt z was nie zwraca uwagi"
Co mozna uznac za NADUŻYWANIE? Nie mowie o opieraniu calej diety na prochu, zalozmy te magiczne 30% z odzywek. Jakiś celny kontrargument ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
kolego emiloos
odp.na to pytanie zawarlem w artykule. chodzi o tzw obudowe witaminowo mineralna oraz enzymatyczna propszkow proteinowych . te gole nie sa przyswajane i w wymieniony sp[osob zanieczyszczaja ustroj roznymi produktami przemiany materii amoniakiem itd
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4143
Dobry art Mark Czekamy na wiecej

" I Nie Pytaj Mnie Jaki Jest Mój Cel Ważne Że Ja Wiem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 322
Witam Panie Marku. Co Pan sadzi na temat odzywki ULTIMATE NUTRITION WHEY PROTEIN 90% (0% laktozy). Wielu ludzi poleca ja jako jedna z najlepszych odzywek bialkowych dostepnych na rynku. Cena dosc wysoka jak za opakowanie 1 kg. To nie jest zadna reklama tylko chce poznac zdanie specjalsity. Ja kupuje ja juz od jakiegos czasu, a byc moze ze jest jakies lepsze wyjscie pod wzgledem cena/jakosc. Fakt ze ta odzywa ma dosc duze ilosci BCAA. Zdziwilem sie jak zobaczylem ze wieksze ilosci BCAA dostepne sa w tej konkretnej odzywce niz np. w BCAA+G Power ktore rowniez stosuje.

Pozdrawiam serdecznie

RaDaRo :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
moze dlatego ze bierzesz wieksze porcje :) haha

przeciez bcaa+gpower to 50% bcaa , zadne bialko nie ma takich proporcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 322
Axel, sklad bialkowy jest rozpisany na opakowaniach zarowno dla BCAA+G jak i bialka UN dla 1 porcji (1 miarka kazdego z produktow = BCAA+G okolo 10,5g / UN WHEY okolo 28 g). Proste ze biorac jedna porcje odzywki UN ilosciowo jest ona prawie 3 razy wieksza niz porcja BCAA. Chodzi mi tylko o sam fakt ze 1 porcja odzywki posiada wieksza ilosc BCAA niz 1 porcja "czystego" BCAA z glutamina, ale nie to w sumie bylo celem mojego posta tylko pytanie o opinie odnosnie samego produktu.

Pozdro

RaDaRo :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
TRUDNO ZEBY NIE MIALO WIECEJ JAK JEST PORCJA 3X WIEKSZA , NAPISALES PO PROSTU NIEZBYT ROZUMNEGO POSTA PRZYTZNAJ SIE ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 322
Axel nie zasmiecaj screena prosze. Przeczytaj wyraznie pierwsze moje zdanie:
Witam Panie Marku. Co Pan sadzi na temat odzywki ULTIMATE NUTRITION WHEY PROTEIN 90% (0% laktozy).
Nie chodzi mi o ilosci BCAA i to nie byla intencja tego posta. Jak chcesz to ci wklepie ilosci z opakowan i bedziesz sobie siekal dzialania matematyczne przez caly weekend i udowodnisz swoja racje. Moze nawet pani postawi ci piatala z majfy w poniedzialek i bedziesz mial git na swiadectwie z gimnazjum. Hehehehe :P

Pozdro

RaDaRo :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
zalicza sie do tej grupy polecanej, czyli produkt w ktorym zadbano o prawidlowe zagosp. podawanym bialkiem.
pozdr
mc

IHS TEAM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki naboru do testów

Następny temat

czy wysiłek fizyczny wymaga zwiększonej podazy witamina antyoksydacyjnych ?

WHEY premium