SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

roznice miedzy odzywkami bialkowymi - wynikajace z ich skladu oraz technologii produk

temat działu:

Iron Horse Series

Ilość wyświetleń tematu: 32387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
dziekujemy

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Mam pytanie do pana Marka.Jakie jest pana zdanie na temat picia izolatu z mlekiem?w dodatku na redukcji.Tzn. ja upieram się przy tym że powinno sie je pić z wodą,bo skoro kupujemy tak drogi produkt to po co"zanieczyszczac" je laktozą,tłuszczem mlecznym i frakcjami białka mlecznego.Dodatkowo laktoza to nie za ciekawy cykier w dodatku na wycince,zakładając nawet ze pijemy mleko 0,5% dostarczamy go troche(bez tłuszczu mlecznego).Pisze o frakcjach białka mleka bo czytałem że izolat skłania się jak najbardziej do mleka matki a mleko krowie jest całkiem odmienne(" Mleko matki zawiera zrównoważoną proporcję od 50 do 60 procent białka serwatkowego
wobec 40-50 procent białka kazeinowego. Jest to zdecydowanie inna proporcja
od tej, jaką znajdziemy w mleku krowim, które zawiera 80 procent kazeiny i 20 procent
białka serwatkowego")

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2944
Litwin bardzo dokładnie odpowiedziałeś sobie na pytanie izolat na mleku czy wodzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Ja wiem,tylko chce mieć jakies"autorytety"za pomoc bo mnie mają za oszołoma.

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
masz racje zio na h2o.
a tak miom zdaniemizo to starata kasy. pomysl logicznie dojdziesz sam do podobnego wniopsku. sa czesto o 50% drozsze niz koncentraty a wcale nie sa az o 50% lepsze. na ostrej wycince nie stosuj zadnych mixow a jedynie amnikowasy.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
Marku kiedy będą te 2 arty na podst wywiadów z ludźmi nauki w temacie jakość suplementów
i porównanie suplementy - naturalny pokarm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Ja nie pije izolatów bo mnie na nie nie stac.Była mi to potrzebne bo jeden pan się obkupił izolatem i pije go z mlekiem i się wycina,napisałem mu ze to głupi pomysł z kilku względów(ekonomia,mieszanie z mlekiem) ale po mnie pojechano,więc dobrze że chociaz tutaj wyszło na to że się nei myle.Dzięki wszystkim.

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2944
Litwin bo bardzo dużo ludzi w mleku jako wadę widzi tłuszcz, no i mleko chude rozwiązuje (w ich toku myślenia) cały problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 0
Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-03-25 11:34:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4122
CBŚ na forum SFD???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki naboru do testów

Następny temat

czy wysiłek fizyczny wymaga zwiększonej podazy witamina antyoksydacyjnych ?

WHEY premium