SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

robie 23 pompki jak dojsc do 30?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 321 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6982
Mnie to powietrze jest bardziej potrzebne podczas podnoszenia się, inaczej wyszłoby mniej powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurcze wlasnie zrobilem znowu tylko 23 pompki i wiecej nie moglem zrobilem 23 pompki 2' przerwa 12 pompek z lekkim opuszczaniem 2' przerwy i 15 pompek wiecej nie moglem;/ no wlasnie nie wiem jak z tym oddychaniem, bo robie co kilka powtorzen wydech....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Hunter to spróbuj

1 seria - 20powt
2 seria - max
3 seria - max

chodzi o to żeby w pierwszej nie robić maxa

Zmieniony przez - tomot w dniu 2005-12-06 22:26:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sprobuje sprobuje tylko teraz kiedy? jutro ide na silke i robie klatke+ tric wiec kiedy moge robic te pompki w czwartek czy w piatek? musze "pocwiczyc" z tym oddychaniem jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Możesz jutro zrobić jako jedno z ćwiczeń na klatke, a jak nie to najwcześniej w piątek/sobotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurcze dopiero w piatek, nie wyrobie sie w miesiac z 30 pompkami;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 321 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6982
Hunter, weź normalnie oddychaj, bo na moje oko podduszasz się. Wdech i wydech masz robić przy każdym powtórzeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4934
ja ci proponuje robic 3 serie po 10 pompek z 15 kilowym plecakiem ja tak robie bo przygotowuje sie do legii cudzoziemskiej. 1,2,3 dzien 3x10, i tak co trzy dni dodaje 3 pompki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Czemu wy mu wogole odpowiadacie, looknijcie w wyszukiwarce wedlug loginu on nie trenuje on napsial na ten temat z 10 postow i patrzy chyba gdzie mu najmniej doradza robic zeby sie nie przemeczyc. Nie wierzycie looknijcie tu:
https://www.sfd.pl/temat226195/
Wez sie Huner86 do ciwczen a nie pisania postow, smieszysz mnie.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 228
Jak dla mnie to jesteś conajmiej dziwny. Jesteś chłopie na studiach i nie możesz zrobić 30 pompek? masakra. życze powodzenia jak cie kiedyś bedzie baba lała:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Ark

Następny temat

HST do ocenki

WHEY premium