SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

robie 23 pompki jak dojsc do 30?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 321 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6982
Ale co wy się tak upieracie, że na egzaminie można zrobić o kilkanaście pompek więcej niż zwykle ? Jak ktoś robi 23 i naprawdę nie może ani jednej więcej, to na egzamnie zrobi najwyżej 25, o ile trafi na dobry dzień. A równie dobrze może się zdenerwować i zrobić tylko 20.
Jak ktoś zrobił na egzaminie 50 pompek, a w domu tylko 35 to musiał w domu ćwiczyć całkiem na luzie.
Po co tak ryzykować, chyba lepiej teraz przyłożyć się do trenigu, dojść np. do 33 i potem spokojnie iść na egzamin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Poza tym nie ma co tu wymyślać 'mega' treningów. On ma się poprawić z 23 na 30 pompek, a nie z 100 na 130.

altair84 - dobre podejście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wiec wlasnie zrobilem 2 serie tzn jedna max czyli 23 ale wolne te pompki a drugia po 10' przerwy o dziwo 24 ale szybkim tempem? czy robienie szybciej pompek powduje troche mniejsze zmeczenie? aha na silownie chodze dwa razy w tyg tzn w soboty plecy+biceps, wtorek klata+tric nie wiem czy ta informacja w czyms pomoze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
jeśli chodzisz 2x w tyg na siłownię, to rób całe ciało na jednym treningu albo podziel i na jednym rób: klatkę, barki, tricepsy a na drugim: nogi, plecy, bicepsy

co do pompek, to zadługa ta przerwa(10')
zrób serię, 2-3 minuty przerwy i kolejną, 2-3min przerwy i ostatnią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli moze byc taki rozklad?
pon: pompki 2 serie
wtorek:silka
sroda: pompki
czwartek:wolne
piatek:pompki
sobota: silka
niedziela: wolne
aha i co z ta szybkoscia pompek lepiej robic szybciej czy wolniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384
Tak jak naspiał "topgun777" staraj się robić różna rodzaje pompek, mi np bardzo dużo daja pampki na krzesłach, jedno z lepszych ćwczeń na poprawienie właśnie tego elementu. Jest to o wiele trudniejsze ćwiczenie, ale daje dobre efekty - polecam. Zwróć też uwage na oddychanie podczas robienia pompek, to też bardzo ważne. Podczas opuszczania wdech, a podczas podnoszenie wydech.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok ale jak szybko robie pompki to jak mam oddychac?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 321 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6982
Dziwne, ja zawsze robię wdech kiedy się podnoszę. Tak mi od początku naturalnie wychodziło, inaczej bym nie umiała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
ja też

opuszczam sie - wydech
podnosze sie - wdech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384
Gdy opuszczając sie wdychamy powietrze, nasza klatka bardziej sie rościąga.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Ark

Następny temat

HST do ocenki

WHEY premium