SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przygniótł mi ciezar palec !!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4568
odkładałem ciężar i juz z sił opadłem no i niestety mialem tam palec lekko mi go 20kg przygniotło troche opuchniety jest i krecha od krwi sie lekka zrobila , to moze byc złamanie? niby moge ruszac bez problemu ale troche boli i nie wiem czy to kosc czy tylko opuchniete ,nie jest tak ze cały mi upadł tylko lekko sie przygniotło co myslicie??

"Najpierw się śmiali, potem nie wierzyli, teraz schodzą z drogi."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4568
nie no ja az tak tego nie rozwaliłem ;p bylem dzis na siłowni zle nie bylo w piatek ide do specjalisty jak wstane z rańca bo mam skierowanie

"Najpierw się śmiali, potem nie wierzyli, teraz schodzą z drogi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 224 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 839
sadze ze nie ma mowy raczej tu o zlamaniu, potrzymaj pod lodem troche czasu (kilka dni) i zobacz czy sie zacnzie goic :D

nie zapominaj o aspekcie duchowym. SOG'i poproszę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6375
stłuczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6747
normalka, obity parę dni poboli i przestanie

Twoje wymówki są śmieszne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4568
jakie pare dni, jutro musze isc na silnie ;p

mam nadzieje ze jest tak jak mowicie i bedzie git , dzieki

"Najpierw się śmiali, potem nie wierzyli, teraz schodzą z drogi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
No to co ze musisz iść na siłownie, z obitym paltem też można ćwiczyć, nie ma tragedii poboli poboli i przejdzie, wąrpie aby się złamał od takiego przygniecenia.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9713
Umrzesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!











Żartowałem
A który palec przygniotłeś?? Bo jak kciuk to lipa straszna, jak mnie kciuk bolał to bica w ogóle zrobić nie mogłem... i przy innych ćwiczeniach też bolał.

Zmieniony przez - Mershero w dniu 2011-01-24 16:01:42

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakby był złamany, to byś kwiczał jak niemowlak. Obicie/stłuczenie j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7010
dasz rade. To zwykłe stłuczenie, a na siłke możesz iść tylko że licz sie z tym że przy każdym ćwiczeniu będziesz czuł ból no chyba że bedziesz ćwiczył nogi na prasie etc;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13318
kiedyś miałem podobną sytuacje tyle ze spadło mi bardziej na paznokcia mialem go złamanego znaczy odpadł mi po czaise i dostałem na niego zwolnienie l4 mila sprawa bo wtedy szkola i praktyki chociaz troche bolalo bez paznokcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
altacetem go w żelu potraktuj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obciązenie+gryf prosty

Następny temat

:: Łapy trenera::

WHEY premium