SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o ocene planu masowego

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
"to może być brzuch we wtorek i sobote?"
jak najbardziej

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
yakuza- dzieki za wspolczucie, ale i tak wole nie byc burakiem

AUTOr / SAIB - nie jaknajbardziej, bo wtedy to juz nie jest dzien beztreningu marnujesz energie w sumie bez celu zrób w którys z dni treningowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Niezgodze sie tutaj , Jesli zrobi w dzien nie treningowy to wyjdzie lepiej na tym bo z użycie energi nie bedzie duze jak zrobic sobie 5-6 serii na brzuch , a jak zrobi go po treningu naprzykład pod wieczór to organimz nie jest juz taki rzeski i swiezy ... własnie wtedy trudniej jest pokryc to wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no ale mi chodzi zeby dołaczył do treningu, a nie robił trening np rano, a tr.brzucha pod wieczór ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2532
myśle ze 5-6 serii na brzuch nie spowoduje dużej utraty energii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Nie o to mi chodzi. Napisałem pod wieczór bo nie wyobrazam sobie trenowania brzucha przed treningiem to sie mija z celem .

Chodzi mi o to ze saib__ napisał ze moze byc wtorek sobota a Ty napisałes ze by nie , zeby dał w dzien treningowy bo to jest strata energii

zreszta ehh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2532
ja wiem o tym zeby treningu nie rozbijac na dwie czesci jakby. tylko np. zrobic klate, trica i na koncu brzuch. ale mysle ze w beztreningowe dni tez powinno byc dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 234
czy to nie za malo cwiczen na biceps ? gdzie modlitewnik ?

Trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Zygmunto - LOL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
sorry, z pośpiechu nie doczytałem, że trenuje pon-śr-pt, myślałem, że wt-cz-sob, dlatego też napisałem, że jak najbardziej.
Co prawda w dni beztreningowe możesz robić brzuch, ale byłbym jednak za robieniem go po treningu. W dni wolne bez treningu odpoczywaj, lepiej na tym wyjdziesz..
Jeszcze raz sorry!

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do Oceny

Następny temat

Trening do oceny !!!

WHEY premium