SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy hormonalne a dieta odchudzająca

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
O matko bebio Chodaka to masakra, to ukladaja szalency z Vitalii co uwazaja ze jablko to wartosciowy posilek a czerw miecho jest zle. Do syntezy hormonow plciowych potrzebny jest CHOLESTEROL....a masz go w diecie z 1 zoltka. Hormony nie maja z czego sie tworzyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Tetiszeri
O matko bebio Chodaka to masakra, to ukladaja szalency z Vitalii co uwazaja ze jablko to wartosciowy posilek a czerw miecho jest zle. Do syntezy hormonow plciowych potrzebny jest CHOLESTEROL....a masz go w diecie z 1 zoltka. Hormony nie maja z czego sie tworzyc.


Chyba po niczym co związane z panią Chodakońską nie ma co się spodziewać czegoś dobrego

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Ano nie ma....jakis czas temu w tym jej pisemku widzialam tzw turbo diete na metabolizm 1500 kcal....hm, nie wiem kto to uklada, ale chyba nie bardzo wie o co chodzi. Niech se tam Chodakowska te polprzysiady robi, niech robi million zdjec na fejsa, pisze do swoich serduszek, motywuje itd.....ale niech nie bierze, ze promowanie czegos co nie jest zdrowe. NIGDY z zadnym z jej jadlospisow nie widzialam czerwonego miesa........ani oleju koko......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
A potem jeszcze rzabba ratuj bo mi kolana wysiadły
było jak ta owca podążać za bezmyśłnym tłumem?

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Rzabba to te endorfiny.....mowie Ci :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
no na pewno

a potem te biedne młode dziewczyny ładują się w jakieś durne diety i treningi, bo przecież milony much nie mogą się mylić, łajno jest dobre
2

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 204
Dziewczyny wstawiam ankietę i zdjęcia, może teraz coś uda się doradzić.
Jak narazie fala hejtu zalała mnie totalnie :D.

ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: joagle
WIEK: 22
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 2 lata

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 69/70kg
WZROST: 173cm
OBWÓD RAMIENIA: 29cm
OBWÓD ŁYDKI: 38cm
OBWÓD UDA: 58cm
OBWÓD BIODER: 99cm
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 88cm
OBWÓD TALI 79cm
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 90cm

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?
Chciałabym schudnąć i zmniejszyć obwody swojego ciała.

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: astma.
PRZEBYTE KONTUZJE: brak.
WADY POSTAWY: skolioza kręgosłupa.
ALERGIE: pyłki traw, roztocza, babka lancetowata.
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: problemy hormonalne.
Wyniki badań;

LH – 13,35 mIU/ml
norma- faza folikularna 2,39 – 6,60 mIU/ml
Testosteron – wyniki badań zostały u lekarza, ale powiedział, że testosteron jest umiarkowanie podwyższony.

Progesteron – 0,02 ng/ml
Norma- faza lutealna: 0,95-21,0 ng/ml

CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? Nie.
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? Nie.
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? Tak.

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: SFD WPC Protein Plus.
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) Tak jak wyżej. Korzystałam z usług bebio.pl oraz dieta od Furiata.

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE – jak wyżej.
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? Waga stoi w miejscu, zdarza się że wzrasta.

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING – aktualnie treningi cardio, był czas, że ćwiczyłam siłowo (5 ćwiczenień, 3 serie po 15 powtórzeń, z różnym obciążeniem (zależy jaka partia)) + 40 min cardio.


ZDJĘCIA:









Zmieniony przez - Joagle w dniu 2016-01-21 22:52:30

joagle

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22616 Napisanych postów 11146 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356277
Nie łam się, to było przygadywanie twórcom dziwnych i niezdrowych diet, cześć obecnych na forum, też przez nie przechodziła. Grunt, że chcesz coś zmienić i nie uciekasz po pierwszych kilku postach.
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dokładnie jak Ghorta pisze, grunt że nie zwijsza ogona, ale ciśniesz dalej ; ) "Na zdrowo tym razem " : )
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
To nie hejt, tylko ubolewanie nad tym, że osoby nie mające większego pojęcia co robią promują się na autorytety a skąd potem przecietny kowalski ma wiedzieć co jest dla niego dobre.
A potem trafiają na różne fora osoby z rozwalonym metabolizmem, czy stawami, z hormonami w kosmosie.

Masz ładną sylwetkę, jak dobudujesz nieco mięśni to będzie cacy i wtedy tłuszcz też sobie łatwiej pójdzie.

Trochę przekrzywia Cię na bok ale nie jestem pewna czy to kwestia kręgosłupa, raczej chyba miednicy.

Miesiączki są nieregularne czy ich brak zupełnie?

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki mam typ budowy, i ocena sylwetki :)

Następny temat

Ogranicza mnie czas – co mogę zrobić?

WHEY premium