SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z zasypianiem

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9
Czym ratujecie się kiedy sen nie przychodzi po intensywnym treningu i diecie 1 000 kcal. Czy ktoś próbował Forsen?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
Forsen to lekkie tabletki, prawie w ogole na mnie nie dzialaly, ponoc dzialaja jak sie je bierze przez dluzszy czas. Jesli chodzi o mnie to ratowalem sie tabletkami na recepte ktore matce podpieralem, to było spanie cud malina

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
zacznij od zmiany odżywiania, 1000 kcal to za mało, forsen mozesz spróbować. lub Mg na noc, doraźnie melatonina.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 638 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8377
to chyba nie to forum, tutaj nie robimy sobie krzywdy dietami głodowymi i pigułami nasennymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 842
Polecam melatonine. 5mg wieczorem i po godzinie byłem już senny. Powinno w zupełności wystarczyć. Zacznij od tego :)

!KUPIĘ BRELOCZEK UNIVERSAL NUTRITION!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT/Fuxiatka (pods.s.13)

Następny temat

Nakierowanie w tworzeniu treningu, rozkład B/T/W u Kobiet

WHEY premium