SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy...Stagnacja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
witam moj staz na silowni to 6 msc treningu staram sie trzymac diete co 8tyg zmieniam trening robie przerwe dieta na plus a mimo to przyrosty bardzo slabe..klatka plecy jeszcze niezle ale biceps przedramie tragicznie...panowie poradzcie cos silowo jest ok jest progres na kazdej partii teraz cwicze splitem
pon i czwartek
klatka i barki(8 serii) ciagle zmieniajac cwiczenia oraz biceps 6 serii(uginanie ze sztanga 3serie z progresja i mlotki lub modlitewnik)
wtorek i piatek
plecy 8 serii
nogi 8 serii
tric 6 i 5 serii

przedramie lydki brzuch kaptury robie na zmiane na treningu

Moje wymiary obecne
BIceps-32 :(
klatka spoczynek 105
lydka 39
udo 60
pas84

waga 73
wzrost 182

wyniki silowe
klatka wycisk 87kg
nogi 80kg 5 razy(wyciskania jeden raz nie probowalem)

Dieta mniej wiecej wyglada tak
SNIADANIE
100gr owsianyc
200ml mleka
100gr twarogu chudego
1 jogurt activia
orzechy garsc
2 sniadanie (praca)
100gr pieczywa razowego
2 plastry sera zoltego
40gr poledwicy z kurczaka lub plaster karkowki
pomidor ogorek lub jesli mam wolne jajecznica z 4 jajek z warzywami na smalcu

Przed silownia(ok 2 godziny)
100gr kaszy
tunczyk
Po silowni
ryz lub makaron
200gr cyca

przed spaniem
200gr twarogu
oliwa z oliwek
lyzka jogurtu

Dieta wydaje sie byc w miare.Co radzicie ?nie biore obecnie zadnych supli ale moge wprowadzic bralem kreatyne ale sredno podzialala zlapale brzucha troche biceps po niej byl 33 ale troche zredukowalem i znowu spadl.od 2 miesiey nie widze przyrostow...wiem ze na bicepsie swiat sie nie konczy ale zaczynam miec dosyc cwiczen kiedy nie widac efektow...pol roku to jednak sporo...inne partie troche lepiej sa przyrosty.Cwiczylem wczesniej splitem 3 razy w tyg i fbw tez Poradzcie!myslalem zeby dodac carbo na treningu popijac.Inna sprawa ze latwo lapie fat i pogodzilem sie ze kaloryfera u siebie nie bd mial ale nie przejmuje sie tym.Radzxcie

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2800kcal to mało. Nie wiem ile ważysz, ale patrząc na 180g białka, dzieląc na 2 wychodziłoby 90. Zgaduję, że tyle na pewno nie ważysz... Na Twoim miejscu zmniejszyłbym ilość białka do 2g na kg masy ciała, a zwiększyłbym ilość węgli. Na mnie to działa, nie wiem czy jesteś ektomorfikiem czy endomorfikiem, ale jeśli to pierwsze, to spróbuj tak jak piszę, na mnie to działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
jak wygląda btw/kg mc, zapotrzebowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
zapotrzebowanie wg kalkulatora przy 4 treningach wynosi ok 2800kcal. staram sie jesc 300gr wegli 180Bialek(pelnowartosciowe ok150)i ok 90 gr tł.Powiedzcie mi co podbic .Dam za duzo wegli to mnie zaleje ...i tak w kolo

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 575 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5475
Skoro chcesz robić masę, co wnioskuję po diecie to za dużo robisz serii. Jeśli robisz spita to 4 serie na 1 ćwiczenie w zupełności wystarczą czy może ty robisz 8 serii ogółem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
cwicze od 3 tygodni splitem 2 razy w tyg kazda partia pon i czw klatka-barki-bic
KLATKA
wyciskanie lub skos 4s (12-10-8-6)
rozpietki lub przenoszenie 4 s
Barki
Wyciskanie sztangi zza glowy 4s (12-10-10-10)
podciaganie sztangi do brody lub cwiczenia hantami 4s
BICEPS
uginanie ze sztanga 3s (12-10-10
mlotki lub modlitewnik 3s

Wtorek i piatek
plecy nogi tric
Plecy
podciaganie 4 serie ile sie da
wioslo hantla lub sciaganie drazka do karku 4s
NOGI
przysiady 4s ?(8-8-6-4)
uginania w siadzie na mszynie 4 serie
TRIC
pompki na poreczach 3s
francuz lub wyciskanie waskie 3s

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
panowie a moze dac carbo podcza treningu?///???????

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 491 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3691
problem może leżeć po stronie psychicznej organizmu, masz staż 6 miesiecy nie bedziesz już "rósł" w tak szybkim tępię jak to było gdy zaczynałeś taka jest kolej rzeczy...
spróbuj zrobić biceps raz w tygodniu 2 ćwiczenia po 4 serie, czyli 8 serii. może pomóc.
nie zawsze więcej oznacza lepiej

Kulturystyka pokazuje jakim jesteś człowiekiem, twardym jak stal czy miękkim jak panienka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Trening w innym dziale wklej .
Carbo będzie zbędne podczas takiego treningu co innego gdybyś biegł długo czyt nawet ponad 3 godz można było by się zastanowić.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
a moze czas na suple?

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Trenuj, trenuj. Na razie bez supli bo kasę wtopić łatwo można.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Kiedy nadejdzie prawdziwa stangnacja możesz sięgnąć po kreatyna ale z reguły podczas stagnacji podbijamy ilość kalorii.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta, suplementy oraz plan do oceny

Następny temat

Opinia osob trzecich

WHEY premium