SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z redukcja na saa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1407
to mój pierwszy post na tym forum, więc wybaczcie za jakiekolwiek błędy.
ale przejdę do rzeczy. mam 35 lat, trenuje z przerwami od 20. w zeszłym roku miałem problem z barkiem i życiem chyba ogólnie chyba też. jak to bywa czasem w takim okresie waga "trochę" skoczyła do góry z 82 na 96 prawie.źle się czułem i chciałem to zrzucić. jako, że od jakiegoś czasu myślałem o saa, postanowiłem to w końcu zrobić, 3 miesiące na sucho,żeby trochę wrócić do formy i poleciał prop: 100 e2d plus wino 40mg ed. trening rozpisany przez trenera i dieta,też. i tu pojawił się problem, trzeci tydzień na cyklu, a ja 3kg w górę, za to obwód w pasie ani drgnął. samopoczucie słabe, libido słabe, motywacja do treningu prawie żadna, bo te coraz gorzej wychodzą. siła spada, wytrzymałość też. i myślałem,że to wina propa,ale zmieniłem z balkna na malay i nic. nie czuje żadnej zmiany w metaboliźmie. aha bo o tym zapomniałem, o diecie. moja dieta to ok 2000kcal. 210 B, 100T, 45 W. węgle po połowie rano i po treningu. trening 4 razy w tygodniu, do tego aeroby ok 20 minut po treningu, na tyle starcza czasu,bo zamykają siłownię. w ostatnim tygodniu zacząłem jeszcze rano biegać na czczo. 30-40 minut. czy to jest możliwe,że mój organizm jest tak ekonomiczny jeśli chodzi o wydatkowanie energii? kogo się nie zapytam to łapię sie za głowę i mówi: "taka kalorycznośc na cyklu?"
logika podpowiada mi,że powinienem obciąć jeszcze kalorie, ale w takim razie z czego? z białka czy tłuszczy? a może zrobić na przekór logice i dodać kalorii i zrobić jakieś ładowania węglami?
kiedy gadam z trenerem, mówi mi jedno rośniesz to się liczy. ja na to ok,ale nie taki był cel. bo z taka wagą źle się czuję.

wiem jest chaotycznie, ale ta cała sytuacja zaczyna mnie wkurzać, tyle kasy, zdrowia, a pożądanych efektów nie ma.

macie jakieś pomysły co i jak mógłbym zmienić?

chcę jeszcze zrobić test hormonów, może estro wysokie. badania przed cyklem były w porządku,wszystko w okolicach połowy dopuszczalnych norm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5386 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
Jak przy takiej kalorycznosci i makrosach(50g wegli?) i przy takim wzroscie i wadze miec metr w pasie i tyle sam w obwodzie jednej nogi, mozesz wrzucic fote jak to wyglada, bo z twojej ankiety - nadprzecietnie...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Będzie bardziej czytelnie jak uzupełnisz w całości ankietę działu:

https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1407
uzupełnienie :

1. WIEK: 35
2. WAGA:93
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps:41
-klatka:
-udo:96
-talia:100
5. STAŻ NA SIŁOWNI:20
6. DIETA:
-białko:210
-węglowodany:45
-tłuszcz:100
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:brak
8. TRENING:4 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU:redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:waga pokazuje 22,ale ja myslę,że jest ok 30
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):endo
13. STAN ZDROWIA:doskonały
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:już jestem łysy :)
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:

jak zmienić dietę, żeby w końcu zacząć gubić tłuszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Generalnie tu nie zajmuhemy sie dieta a ile Ci tu wychodzi kcal?jaki masz bilans na 0 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1407
przyznam się szczerze, że nigdy jakoś bardzo dokładnie nie liczyłem mojej diety, ale zawsze oscylowała ona poniżej 2000 kcal, kiedy trenowałem na sucho. natomiast nasuwa się pytanie czy saa zawsze podwyższają metabolizm? bo z mojego doświadczenia wychodzi na to, że nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Napisz dokladnie co jesz - menu z jednego dnia

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1407
w tym tygodniu dorzuciłem przed porannym cardio miarkę serwatki, wg zaleceń trenera. i wyszło tak:
1. miarka serwatki, po tym cardio 30-40min
2. 4 całe jaja plus dwa białka, 30g płatków, miarka odżywki, odrobina oleju kokosowego do smażenia.
3. 200g fileta z kurczaka + 20 g olej rzepakowy, albo oliwa, na zmianę.
4. 200g fieta + 20 g oleju kokosowego, przed treningiem
5. 20g serwatki zaraz po treningu
6. 200g fileta + 50g ryżu brązowego - godzinę po treningu
7. 40 g kazeina + 30 g orzechów włoskich przed snem

siedzę dziś cały dzień w necie i szukam i czytam, może mój metabolizm jest upośledzony i stad te problemy z utratą tłuszczu.może przy mojej diecie powinienem stosować ładowanie węglami, bo wg trenera mam robić więcej kardio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Przed treningiem i tuz po wrzucilbym weglowodany - na pewno bedzie pelsze samopoczucie i chec do treningow.Mozesz tez posilkowac sie przedtreningowkami dadza kopa i trening bedzie o wiele bardziej efektywny
3

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1407
źle zrobiłem, że słuchałem trenera zamiast swojego organizmu. wracam do swojej, zbilansowanej diety i mimo,że utrata wagi będzie trwała dłużej to myślę, że chociaż zacznę znowu żyć :) dzięki za pomoc w podjęciu, mam nadzieję słusznej decyzji. niemniej jednak nadal nurtuje mnie pytanie dlaczego po towarze metabolizm się nie podniósł. towar myślę, że działa,bo ciśnienie 160/90 znikąd się nie wzięło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Tak naprawde to z metabolizmem na saa jest roznie wszystko i tak zawsze bedzie zalezec od dobrze zbilansowanej diety

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1407
no dieta, jakby nie patrzeć zbilansowana jest dobrze, bo przy zachowaniu obwody w pasie w 5 tygodni ok 5 kg. tylko na treningach nie dawałem już rady. przerzuciłem te węgle ze śniadania na przed treningiem i jest o wiele lepiej, i dorzuciłem banan po treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do wglądu i oceny

Następny temat

Ocena badań profilaktycznych w trakcie cyklu.

WHEY premium