SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z redukcja na saa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3779 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205579
Dobra decyzja

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Moim zdanie , masz za mało warzyw w diecie, szczegółnie na diecie wysokobiałkowej należy, uważąć na równowagę kwasowo zasadową , ja nie mogę jeść wszystkich, warzyw, dlatego odkwaszenie wspomagam, proszkiem zasadowym, oczywiście to tylko hipoteza. Może też być tak że diil dał Tobie bonus, w zaniżonym towarze, jednak najpierw pokombinowałbym , zmianami w diecie oraz metodami treningowi, jak to nie pomoże zrobił badania testosteronu oraz estrogenu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tarczyca była badana? Moim zdaniem tam może być problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Tarczyna jw kolega sugeruje też może być istotą problemu, warto sprawdzić każdy wariant, najpierw diagnoza potem leczenie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1407
jeśli chodzi warzywa to jem je, nie ująłem ich w rozpisce diety, bo uważałem to za oczywistość. co do propa to rzeczywiście mógł być nie najlepszej jakości, ale teraz kumplem się zamieniłem. on bije mój, ja jego i też nie widzę różnicy w metaboliźmie. może ja po prostu tak mam ,na sucho czy nie,metabolizm na podobnym poziomie :) ale przesunięcie tych węgli znacząco poprawiło jakość moich treningów. nie sądziłem,że taki szczegół może tak wiele zdziałać. wybieram się też na badania, i dla spokoju zrobię tez tę tarczycę.zobaczymy co wyjdzie. dziękuję wszystkim za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1407
aha tak sobie przypomniałem, chciałbym was zapytać o letromine. gdzieś kiedyś się doczytałem, że branie tego oprócz cofania ginekomastii, ładnie pali tłuszcz. czy takie zbicie estrogenu jest bezpieczne do bardzo niskich poziomów jest bezpieczne? i jeśli nie mam gino, póki co, miałoby sens tylko po to, żeby zgubić trochę tłuszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3779 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205579
Nie ma sensu zbijac estro ponizej dolnej granicy-chyba ze startujesz i chcesz sie pozbyc ostatnich gramow wody podskornej

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1407
ok, to zostawiam ten temat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Zabicie estro usunie jedynie wodę i pogorszy samopoczucie i libido, tłuszczu nie ruszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94520 Napisanych postów 364479 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669233
ale stawy załatwi
estro jest nam potrzebne
prl można zbić i do zera

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do wglądu i oceny

Następny temat

Ocena badań profilaktycznych w trakcie cyklu.

WHEY premium