SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja po cyklu -- na SAA czy da radę bez?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 933

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

32

Waga

95

Wzrost

180

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

110

Obwód uda

64

Obwód talii

90

Staż na siłowni

5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B 250g, W 500g T 120g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 cykl

Opisz swój plan treningowy

FBW 3x tyg

Cel cyklu

masa+redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

--

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

18%?

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

raczej ekto

Stan zdrowia

ok

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

2100

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka: 110kg, siad: 130kg, martwy: 150kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6895
Witam Panowie!

Zrobiłem cykl prop 100mg e2d, 16 tygodni. Tak co 6 tygodni zarzucałem 5000 hcg. Teraz wszedłem na odblok, 2x5000 hcg przez dwa tygodnie, najpierw 1500 e3d, a potem około 1000 ed2. Wczoraj skończyłem hcg i chciałem wrzucić clomid.

Plan był taki, żeby po tej masie, po zejściu z cyklu zrobić wolną redukcję, do wakacji, z 8kg. Ale mój błąd -- nie poczytałem sobie o tym wcześniej (to 1 cykl, więc dzięki za wyrozumiałość) i teraz zakumałem, że najlepiej byłoby ciągnąć testa, żeby ochronić mięśnie na redukcji.

Mam więc 2 pytania:

Jeśli dojadę PCT do końca, to jaki jest bezpieczny odstęp czasowy, zanim zjadę z kaloriami na minus, żeby zapobiec drastycznym spadkom?

Czy jest jeszcze możliwość wejścia na testa po 2 tygodniach na hcg i jeśli tak, co bić, i ile podczas redukcji (2/3 mies.)?

Wielkie dzięki za pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 286 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25727
Brałeś coś tego cloma więcej czy tylko ta 1 TAB jak pisałeś wcześniej jak na tyle hcg to było wapno nie hcg bo teść na pewno był by powyżej połowy normy to tyle . Jakie hcg biles ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Potraktuj to hcg jak tzw mostek . Jeśli nie szedł clomid , nolwadex . Ja bym wchodził normalnie z miejsca odrazu .
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Mają Ci dobrze radzi. Jajca trochę pracowały na hcg, a bałaganu sermami jeszcze nie zdążyłem zrobić. Więc śmiało możesz wskaiwac dalej na testa.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Co i ile bed jesz bił to już Twoja decyzja .
Według mnie najlepszy jest prop na redu, Ty brałeś go na masę z tego co rozumie .
Jaki nie weźmiesz , pierwsze skrzypce będzie grała micha . Plus trening 3x week miałeś . Dodaj do tego cardio po każdym tre 20-40 min. Z czasem dodaj kolejne dni gdzie masz off na cardio solo .
Test
to test . Jak nie zdążyłeś się biciem 16 tygodnie e2d propa bij go dalej .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Zamiast Mesja Ci dobrze radzi jakas Mają wyszło
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6895
Dzieki piekne za odpowiedzi!

Jedna tabse wzialem clomidu dzis, ale to chyba az tak nie robi?

Ile moglbym zarzucic najmniej, zeby jedynie antykatabolicznie delikatnie dzialalo? Np. prop 50mg e3d byloby ok?
Troche morfologia mi wydziwiala pod koniec, wiec chcialbym mozliwie lekko poleciec,

Dzieki!


Zmieniony przez - MakuZIOMB w dniu 2019-02-27 23:30:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6895
Ok, dzięki za rady, wskoczę zatem znów na propa, raczej niżej z dawkami, nawyżej zwiększę do 100mg e2d.

Jeszcze tylko 1 pytanie -- propa będę miał dopiero za 3 dni, a ostatnie hcg poszło w poniedziałek.

Zostało mi jeszcze 5000 hcg. Czy przedłużyć mostek do 3 tygodni i dorzucić jeszcze 5000 hcg, czy czekać na propa te 3 dni i już wyluzować?


Zmieniony przez - MakuZIOMB w dniu 2019-02-28 11:46:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
50 eod, to Ci wyjdzie 175mg tygodniowo. E3d to już nie opłacalna dawka.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6895
Spoko, polecę 50 eod i najwyżej zwiększę. A słuchaj, jak z tym czekaniem do niedzieli, dodać 5000 hcg, czy poczekać? Wyżej opisałem dylemat, dzięki pękne:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Daj jeszcze hcg samo niech jajka popracują, a później wskocz na propa.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6895
Super, tak zrobię, a jak Ty byś radził to rozbić? 1500x3 będzie ok?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rizpiska bomby

Następny temat

Regeneracja po operacji

WHEY premium