SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z nabraniem masy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 588
wiatam!przez te lato schudłem i zjechałem dosyć ostro 20 kg!!!teraz nadrabiam ubytki bo wiadomo że na redukcji mięsnie też się wypalą.chce nabrać masy ale nie znowu tłuszcz tylko miięśnie.teraz nie mogę się oprzeć w robocie bo robie w pizzy i za dużo jem ale waga zamiast wzrosnąć to jeszcze maleje.Jaką odżywkę kupić ???
zastanawiam się nad Bolic 6000,czekam na odp.
pozdrawiam

żeby być dużym trzeba szarpać

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1969
Nie no wiadomo, ze trzeba sobie czasami walnac "normalny" posilek. Nie zaprzeczam ale jak on pracuje w pizzeri i ma na codzien okazje na pizze i ja wykorzystuje to juz jest problem, nie? Z reszta nie wazne, schodzimy z tematu - bez diety (chociaz jako takiej)nie ma sensu jechac na suplach...

"Zero uwag - 3 setki - Hayabusa"
"W kaskach nas dwoch, budzik na dwustu, witaj w krainie glupcow. Na polu nawierzchni rzadza milimetry..."
"Za nami policja, my zwiekszamy dystans, bo nie zatrzyma nic nas w drodze do raju..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
na pizzy masy nie zrobisz chyba ze tluszczowa... Poczytaj w dzialem odzywianie o zasadach budowania masy ( np dodatni bilans kaloryczny) trzymaj sie podstawowych zasad odzywiania masowego, do tego jesli bedzie potrzeba mozesz dokupic jakiegos gainera i bedzie ok, no i cwicz :) pzdr

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 249
Sprobuj sobie kupic jkaies odzywki bialkowe i postaraj sie zmniejszyc jedzenie pizzy sam w pizzerii pracuje i pizza juz mi zbrzydla:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
suchy dlaczego akurat bialkowe radzisz kupic ?!

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Leć do działu Odżywianie i zapoznaj się z zasadami żywienia. Unikniesz wtedy o ile zastosujesz znalezione tam informacje - niepotrzebnych niespodzianek w postaci dużej ilości dodatkowego tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8822
"Jaką odżywkę kupić ??? "
Tobie przede wszystkim potrzebna jest dieta a nie odżywka. No oczywiście, zależy jaką masę chcesz nabrać. Na razie spraw sobie dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 249
sam mialem problemy z dieta i co prawda wreszcie sie przystosowalel do niej po jakims czasie dorzucilem odzywke bialkowa i mega mass plus dieta i silka pomoglo to w stracie tluszczu a zyskaniu sily i masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 588
Syriusz 7 ,czy ja do h... pytałem się o diete?????czy o odżywki??????

żeby być dużym trzeba szarpać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8822
Dostałeś rady, żeby zaplanować sobie dietę a potem yśleć o odżywkach i suplach. Jak myślisz, dlaczego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1969
Ciekawy tok myslenia. Z tego co sie orientuje to nawet na zaje...ych suplach, za zaje...ta kase na diecie skladajacej sie z pizzy specjalnie daleko nie zajedziesz, a wlasciwie nigdzie... Suple maja pomagac w osiaganiu wynikow, ale dieta to podstawa

"Zero uwag - 3 setki - Hayabusa"
"W kaskach nas dwoch, budzik na dwustu, witaj w krainie glupcow. Na polu nawierzchni rzadza milimetry..."
"Za nami policja, my zwiekszamy dystans, bo nie zatrzyma nic nas w drodze do raju..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
a ja lubie pizze
co tydzien w niedziele zamawiam jako obiad, czasem tylko co dwa tygodnie
nie wyobrazacie sobie nawet jaka jest pyszna, po 6 dniach jedzenia kurczaka z ryzem i ryzu z kurczakiem

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Redukcji,rzeźby- Ilość i sposób spożywania białka?!

Następny temat

Omega 3 kiedy i ile??

WHEY premium