SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena formy, problem z nabraniem masy dla ekto

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
Otóż chciałbym abyście ocenili moje "postępy", za dużych to tam nie ma :/ ciężko jest mi budować masę mięśniową :/ przez 2 msc. na białku przytyłem jedynie 2kg. Teraz parę informacji o mnie ... 15lat, staż 7msc. 63kg , bic-33cm brzuch 70cm klata 82cm, bialko whey 100 smak czekoladowy 2x dziennie 30g procja z mlekiem 1,5h przed treningiem i do obiadu (16-17h). Jestem także ektomorfikiem i właśnie mam problem bo nie mogę nabrać masy i w czym rzeźbić, jak na ten moment zwiększam siłę i wytrzymałość bo na rzeźbę nie mam co 4msc rzeźbienia i co wyszło? nic! -.- Poda mi ktoś parę sposobów na masę? żeby dobić do 70kg w ten msc - 2msc? Z góry dziękuję za chęć udzielenia pomocy :)




Zmieniony przez - SlayerOfHateYT w dniu 2014-09-05 22:28:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4074
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posilek po wieczornym treningu

Następny temat

Vpx Meltdown

WHEY premium