SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poważny Problem z Nabraniem Masy - Pilna Pomoc ...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59
Chciałbym się poradzić Was jak dobrac ćwiczenia, diete i suplementy abym uzyskał dość dużo masy w jak najkrótszym czasie.
Z biegiem czasu mam coraz wieksze kompleksy z tego powodu ...

Otóż mam 18 lat, 187 cm wzrostu, oraz waże 71 kg, czyli jestem krótko mówiąc wysoki i bardzo szczupły ...
Mam szybka przemianę materii co uniemozliwia mi przybranie na masie ...
W szerz jeszcze jakoś wyglądam ale jeśli chodzi o profil z boku to wtedy naprawde widac jaki jestem szczupły ...

Na ten moment mam takie suplementy takie jak :

- Gainer - Nutrend Winner 14
- Kreatyne - Olimpa
- Dekstroze do Kreatyny

Mam do tego pare pytan :

1. Moim największym kompleksem są chyba rece (biceps, triceps, przedramie) które sa strasznie chude,
mam pytanie czy sa jakieś ćwiczenia które w duzym stopniu powieksza biceps, lub ogólnie rece całe ?

2. Czy dobrze by było ćwiczyć Aerobiczną "6" Weidera przy stosowaniu suplementów, które moga powiekszyc moją masę ?

3. W jakich ilościach i o jakich porach dnia brać te suplementy które mi polecicie ?

4. Przez jaki czas ćwiczyć na suplementach i jakie suplementy brac ?

5. Jak powinien wygladać mój trening ?


Na pewno wypowiadacie się na tym forum dośc często i sami braliście suplementy więc mysle, że bedziecie w stanie mi
jakos pomóc bo juz nie moge z tym problemem sobie poradzić od dłuższego czasu ... Z góry dzięki wszystkim tym, którzy
zainteresują się moim problemem i pomoga mi w rozwiązaniu jego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 140
Aerobiczną "6" Weidera - jest to trening na rzeźbę brzucha

poczytaj w dziale odżywianie i trening , głównie podwieszone tematy :)

Zmieniony przez - S O N E Q w dniu 2007-05-08 23:09:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 390 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15203
Dietka, dużo ww, z 3500kcal z samego żarcia + gainer między posiłkami dla podbicia kalorii. A6W zostaw na razie. Brzuch ćwicz w dni, w które nie będziesz miał siłki. Tylko nie przesadź. Ja też jestem ekto, też mi ciężko masa idzie i robię tak jak napisałem, tyle, że bez gainera i jakoś masa się ruszyła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
Rok temu mialem indentyczne parametry jak Twoje, obecnie waga wynosi jednak lekko ponad 80kg i dzieki odp diecie caly czas rosnie..
typ budowy jak sie domyslam typowo ektomorficzny, ciezko tu o kazdy kilogram masy, ale nie ma rzeczy niemozliwych..
zbawienna w twoim przypadku bedzie zapewne DIETA-nadwyzka kaloryczna
nie nastawiaj sie na suplementy, narazie nie sa ci one potrzebne
przede wszystkim dzial odzywianie-dieta na mase
nast dzial trening-na poczatku ACT, pozniej jakis split
z odzywek jedynie mozesz dorzucic gainery,carbo,bialko, witaminy i mineraly
do wakacji to byka z siebie nie zrobisz ale jakas tam poprawa bedzie
Pewnie patrzysz na silownie przez pryzmat zlapania kilka kilogramow masy na wakacje,Twoj tok myslenia musi jednak ulec zmianie, jesli zamierzasz cos osiagnac..musisz byc baaardzo cierpliwy w walce o kolejne kilogramy..


pzdr

Zmieniony przez - Gringoo w dniu 2007-05-08 23:58:11

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4548
Najpierw dobra dieta - https://www.sfd.pl/Dieta_-_ułóż_sam_a_-t315296.html

W skrócie, 5 posiłków,duzo białka[miesa,sery,mleko,jaja],dużo węglowodanów[ryz,makaron,kasza],mniej tłuszczy[oliwa z oliwek,orzechy].

Odżywke Gainer - Nutrend Winner 14 bierz miedzy posiłkami,np. w szkole i popołudniu.
Kreatyne - 5g rano z 30/50g dextrozy + 5g z 30/50g dextrozy po treningu (w dni beztreningowe o podobnej porze) lub 3g rano,3przed treningiem,5po treningu

Jeśli chodzi o trening to do działu trening :) tam czekaja na Ciebie setki artykółów

Do tego jeśli grasz w piłke itp. to spróboj ograniczyc, zebys nie tracił na tym energi która jest potrzebna do robieni masy :]

Sam niedawno miałem podobna wage przy takim wzroscie.. teraz doszlo do 86 i rośnie, wiec jedz,ćwicz,odpoczywaj i rosnij - powodzenia :)



Zmieniony przez - Vicix w dniu 2007-05-09 00:17:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5333
Słuchaj 2 lata temu, byłem 2cm niższy niż teraz i ważyłem 90kg w łapce miałem może 33-34. Pozatym mam 2 treningi koszykówki DZIENNIE, i jakoś mi sie udało, troche przytyć. Więc tobie też z pewnością sie uda. Nie jestem jakimś specjalistą, ale ja na twoim miejscu najperw zajołbym sie przybraniem na masie, a pózniej zrobiłbym program na brzuch.Będzie chyba troche łatwiej złapać tych kilka kilogramów, tak mi sie wydaje. Piona


przeczytaj może pomożehttps://www.sfd.pl/suple_ _trening_na_mase-dobre_to__-t319144.html

Zmieniony przez - error1989 w dniu 2007-05-09 00:35:38

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4548
Jeśli chodzi i dokladny trening to polecam dla ciebie: https://www.sfd.pl/ROBIMY_FORMĘ_NA_LATO_2006_-_GRUPA_I-t246764.html

do tego polecam http://www.kulturystyka.pl/atlas/ znajdziesz tam duzo przydatnych rzeczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 212
hm jeżeli mówisz ze nie masz problemów z nadwaga lecz z nie dowagą to spróbuj może Białka (Gainera) serwatki z mlekowity czy innej firmy jest bardzo tanie z 6zł za kg.
Osobiście nie wiem dlaczego nazwali to białkiem (11% białka haha)jednak ten suplement opiera się na laktozie 72% (takie cóż jak w cukierkach co powoduje że nieźle można się od nich upaść)
Opinie na temat tego "białka" są podzielone... Ale zawsze to może być jakieś wyjście... Ponoć niektórzy nieźle po tym "puchną" ale niestety narzekają także na przyrost tkanki tłuszczowej na brzuchu.
Uwaga: najpierw sprawdź czy twój organizm toleruje laktozę ponieważ dużo osób jej nie przyswaja

pozdro

"Mężny może paść ale nie ustąpić"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NO-Xplode 820g czy No Shotgun 810g

Następny temat

Nitrobolon2/Thyrotherm - Prosze o rozpiske

WHEY premium