SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z klatom

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 318
witam!!
Cwicze juz ponad 4 miesioce i nadal nie potrafie wyzezbic klatki piersiowej brzuch juz po czesci spalilem zostal tylko boczki lecz nie umie wuzezbic za hiny gornych czesci klatki piersiowej wyciogam na lawce na serie na lawce pochylej oraz hantelkami i nic to zbytnio niedaje.. do tego biote body fire thermo z trec bialko itp moze ktos cos poleci zastanawiam sie nad metom?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Jak trenujesz tak jak piszesz to się nie dziwie, że nie ma efektu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jakiś gówniarz się nudzi i wydaje mu się że jest zabawny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 254
Witaj
Rzeżba to przede wszystkim dieta czyli ograniczenie tłuszczów i weglowodanów ale na twoim poziomie chodzi przede wszystkim o definicje mieśni. A wiec po 1 musisz atakowac miesień z róznych stron czyli próbój rózne ustawienia ławki płaska dół góra jezeli zależy tobie na górnej to zacznij trening od góry poprzedzony zasada wstepnego zmeczenia mnieśni. Waznym urzadzeniem jest także brama dobrze definiuje klatke i separuje mięsnie nie zapominaj o rozpietkach takrze na górnym skosie to było by tak po krótce;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 318
aha spoko ławke już wiginałem o 45 stopni nawet i za bardzo mnie to nie ruszało jedynie podciągnięcia a wyciąganie na wyciągu coś tam dawało porządne zakwasy..ja juz prze tem pakowałem długo bo 3 lata na sucho ale potem kreatyna mi zdrowie zabuzyla i poszło w bas no i odnowa..lapy bary nogi mam wyzezbione tylko klatkom mam problemy;/posiadam w domu lawke rowerek wyciog gryw łamany chantelki prosty i na to 140 kg obciozenie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 318
i jeszcze takie pytanie co brać żeby szybciej się wypakować?coś skutecznego..?narazie mam zaledwie 130 cm w klacie i 43cm bica a chce bardziej co ktoś poleci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 394 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21935
Narazie ogarnij diete, pozniej suple (kreta, arginina). Sterydy zostaw, no chyba ze jesteś tępym koxem.

Na serio.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 318
diete trzymie rano yogurt potem w szkole koktaj bialkowy potem se kupie jakis grahamek potem obiad to ryba albo udko gotowane albo makrela cos z tych potem kolo 16 koktaj bialkowy i na kolacje koktaj witaminkowy z duzom ilosciom b12 i banana:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 318
dobra banan to lekka przesada jem na kolacje tak aby były w posiłku jakieś owoce tez..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chcesz wyrzeźbić jakąś tam partie bo masz zlaną i piszesz że "zastanawiam sie nad metom"

Zmieniony przez - Cor1990 w dniu 2010-01-14 10:53:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 318
dokładnie bo za słabo widać efekty na moj staż
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

Za duzo cwicze?

WHEY premium