SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powiekszyc barki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1744
schodze w dol z powtorzeniami dodajac ciezar..to chyba jest progresja nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1619
Widzisz ja powyżej podałem ci tzw. klucz do barków. Podział na liczbę powt. A 10-8
B 15. Zawsze trzymam się tego klucza i jeszcze nigdy nie miałem zastoju w barkach. Pamiętaj że ten mięsień składa się w większości czerwonych włókien więc 6p jest tutaj raczej niemile widziane przez barki. Bądź cwany w treningu tej partii a będzie rosła, powoli ale jednak.

Zawsze wolałem wiedzieć niż wierzyć i czuć zamiast myśleć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Sory, po****lo mi sie ;] chodzilo mi o progresje ze stala iloscia powtorzen. Ewentualnie 10/10/10/10/9.

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Kamil

zrobilbym inaczej troszeczke;

przód- tylko jedno ćwiczenie- jakas dobrze dzialająca forma wyciskania 4*10-8

bok- ciązkie unosazenie szt-ek bokiem z pominieciem najbardziej dolnej fazy ruchu- tak aby zachowywac w mniare stale napięcie mięśni- tu możesz lekko pomagac sobie tulowiem 4*8-10
potem unoszenie z lnkami wyciagu- juz niemnagannie techniczne - możliwie bardziej w pozycji wiecej ukosnej niz pionowej 2-3*
12-15

tyl natomiast
-podobne jak w iperwszym ćwiczeniu unoszenie szt-ek, ale w opadzie, z podobną techniką albo zarzut sztangi częsciowy -z ud do poziomego ułozenia przedramion 4*6-8
-unoszenie na wyciągu w opadzie albo jesli wybierzesz druga opcje w siadze ściaganie wyciągu dolnego do klatki 2-3*12-15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1744
ok apokalipsa, tak zrobie:) i jeśli moge jeszcze w tym temacie taki sam problem z nogami, mniejsze niz reszta, szczegolnie lydy. Moj trening na nogi podałem na pierwszej stronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Co do lydek, jesli na 15 powtorzeniach nie rosna zwieksz zakres powtorzen, chocby do 25-35.
Trening ud wyglada w porzadku, dodalbym jednak po jednej serii do przysiadow i zurawia, po suwnicy dodaj prostowanie nog siedzac 2-3 serie. Dobrze by bylo, gdyby rozlozenie stop na suwnicy bylo inne niz przy przysiadach. Na przyklad przysiady troche szerzej niz szerokosc barkow, natomiast na suwnicy weziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1619
Odnośnie łydek bo zawsze idą ciężko a dużo tez zależy od genetyki. Przez ostatnie 4 tyg robiłem je tak.
30 wspięć na dwie nogi potem od razu
10 wspięć lewa od razu
10 prawa od razu
max dwie nogi
na koniec wspięcia na pięty max
Całość powtarzam 2x. Dość ciekawa metoda tym bardziej że polecił mi ją koleś co ma łydkę jak pszczeli kokon i muszę wam powiedzieć że na początku było bardzo bardzo ciężko choć wszystkie serie robimy z własnym ciężarem ciała i nie potrzebujemy żadnych maszyn i innych przyrządów, a można je robić nawet na progu w domu. POLECAM.

Zawsze wolałem wiedzieć niż wierzyć i czuć zamiast myśleć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wspięcia w roznych ustawieniach- zewnątrz-prosto-wewnątrz- stop- to jedna seria po 7 p.
i kilka takich serii- proponowanych jest bodajże w klasycznym rozplanowaniu 7.

wspięcia siedząc już w ilości powt. odpowiadających juz większej liczbie; 15-25

wspięcia odwrotne też warto wrzucic do planu- tez raczej ilośc powt. w poprzedniej wielkości 15-25

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2010-04-27 17:34:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1744
Ballomus jak dodam jeszcze po jednej serii do przysiadow i zurawia i dorzuce 3s prostowan to trening nie bedzie przeladowany?? przysiady robie rozstawem szerszym niz barki a suwnica wezszym takze jest tak jak mowisz.

kachas ciekawa metoda, sprobuje jak na mnei zadziala, ale rozumiem, ze robiac to mam wyrzucic moj dotychczasowy trening lydek. Jak czesto robic lydki ta metoda??

apokalipsa dotychczas robilem lydki w przedziale 20-15 powtorzen i rosna conajwyzej srednio, teraz sprobuje ta metode kachasa , a jesli nam nei sie nie sprawdzi, to zrobie tak jka piszesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Nie powinien, w koncu to uda.

Jesli jednak bedziesz czul, ze organizm nie wyrabia zmniejsz prostowania do 2 serii i ewentualnie obetnij jedna serie zurawia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nietypowy trening do oceny

Następny temat

Alternatywa dla tricepsow (film)

WHEY premium