SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebuje masy miewsniowej :(

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3389

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
kupić kilka książek o kulturystyce + 10 numerów archiwalnych kif-u; koksy na składzie węgla znajdziesz.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Po co mu Kif??
Ma sfd tu ma wszystko i za darmo

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Taa ale nie potrafi z tego skorzystać

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58
sluchaj mój kumpel pompuje olej silnikowy dozylnie :) to pomaga tak daje w du** ze zobaczysz :) (zaznaczam ze to było zadanie o tresci humorystyczniej) po pierwsze koks to zło po drugie suplementy sa good ale musisz swoje wypracowac na sucho - poniewaz na suplach skoczy ci sila szybko i to bardzo ale jak jestes totalnie poczatkujacy to podejrzwam ze takiego naglego przyplywu cierzaru nie wytrzymaly by twoje stawy i bys mial kontuzje... najpier proponuje z 3 miesiace bez suplementów siłowych. chyba ze bardzo ci zalezy to proponuje glukozamine plus na stawy i kosci wapn. Dla twojego bezpieczenstwa oczywiscie (wazne zebys ty wiedział do czego dazysz)

Życie jest zbyt kr. aby byc malym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
Jak mnie tacy ludzie denerwują, co chcą, żeby całą robotę inni za nich odwalili. A ćwiczyć to też inni będą za ciebie, czy jak, bo się pogóbiłem. Proszę weź mi pomóż szybko, wyślij jakieś linki z odpowiedzią na to pytanko, bo jestem zielony. Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
To może zajżyj do działu trening potem do działu dieta i suplementacja a zanim napiszesz post w dziale trening to:

https://www.sfd.pl/temat273747/ 

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 219
hmm..kulturysci co sie znaja na cwiczeniach daremni jestescie i tyle!! zamiast pomagac to tylko sie smiejecie ...zagrajcie w szachy..bo na kulturystyce sie nie znacie =>tępe Łby..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
Qba8777 => Jak ty się tak dobrze znasz, no to pomóż koledze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15072
hmm..kulturysci co sie znaja na cwiczeniach daremni jestescie i tyle!! zamiast pomagac to tylko sie smiejecie ...zagrajcie w szachy..bo na kulturystyce sie nie znacie =>tępe Łby..
ty sobie powinieneś zrobićtrening ale na psychike (bo kulturystyka tez wlasnie i to wyrabia) bo za szybko się unosisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
mnie też trochę wkurza jak ktoś zamiiast udzielic fachowej rady to daje linka z kilkustronnicowym opisem, w którym znajduja sie inne linki... a żeby to wszystko przeczytać to trzeba mieć chyba z tydzień czasu...


sorry ja ci nie pomogę... pryko mi...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps

Następny temat

Ile wam zajmuje ACT

WHEY premium