SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukcja, coś stanęło

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130658
na pewno dieta kuleje...wylicz wszystko dokładnie i spróbuj zmienić: większa podaż białka i tłuszczu kosztem węgla. zobaczysz jak organizm zareaguje ;)

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A robisz jakieś resety? Czy jedziesz bez przerw? Kiedy był ostatni odbój?
Wiesz, przy takim obłożeniu treningowym nie ciąłbym węgli za dużo. Można zrobić jedynie rotację, ale w dni z treningiem siłowym i do tego np piłka nożna to bez węgli będzie trudno wytrzymać.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2011-02-09 14:14:38
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4097
robie raz w tygodniu dzien, kiedy troche podkrecam jedzenie, a i czasem cheat meal sie zdarzy.

kocio2009: na pewno dieta kuleje.. no jakby nie kulala to bym nie zakladal tematu. Po prostu zastanawiam sie co moze byc nie tak. Czemu uwazasz zeby zamienic czesc wegli na tluszcze ? generalnie mam wolny metabolizm, wiec zwiekszenie tluszczu chyba spowoduje, jeszcze spowolnienie ? no chyba ze sie myle ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no nie, chodzi mi o resety, czyli odbój od treningów na tydzień np. Jeśli tego nie robisz to spróbuj zostawić wszystko np na tydzień czasu i zrobić też lekkie odstępstwo od michy, ale bez szaleństw. Potem wracasz np na 2 miesiące do reżimu treningowo-dietetycznego i znowu robisz przerwę.
BTW, tłuszcze nie spowalniają metabolizmu

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2011-02-09 14:30:13
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4097
to jesli o to chodzi, to mialem przerwe na przelomie grudnia i stydznia 1 tydzien (sylwester itp). Kolejna planuje w polowie marca (jade na deske na tydzien) :)
a jesli chodzi o strukture wegli i tluszczow, uwazasz ze ok ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozpisz mi to tak, żebym wiedział kiedy są treningi i jakie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4097
Poniedzialek: trening silowy + aero
Wtorek: SW
Sroda: trening silowy + aero
Czwartek: Pilka + SW
Piatek: trening silowy + aero
Sobota: zwykle wolne ew. aero na czczo
Niedziela: rano trening silowy, wieczorem pilka
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie tak, miało być z jedzeniem. Ale dobra, wrzucę Ci kilka wskazówek.

Poniedzialek: trening silowy + aero //przed treningiem ww złożone w dwóch posiłkach, po treningu jeden posiłek z węglami (nie dużo, 50g kaszy starczy).
Wtorek: SW //Tu możesz obciąć ww z jednego posiłku, w sumie wystarczy Ci tylko okołotreningowo.
Sroda: trening silowy + aero //jak w poniedziałek
Czwartek: Pilka + SW //w jakim odstępie czasu są te treningi? Bo można w zasadzie zrobić między treningami jakiś łatwo przyswajalny posiłek, który Cię tez nie zamuli. Np banan + WPC.
Piatek: trening silowy + aero //jak w poniedziałek
Sobota: zwykle wolne ew. aero na czczo //LC
Niedziela: rano trening silowy, wieczorem pilka //Przed i po treningu ww, przed piłką ww, po już tylko białko.

Tak mniej-więcej bym zrobił.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4097
rozumiem, ze tluszcze zostaja bez zmian ? tzn w kazdym posilku stala ilosc 7g (1 lyzki).
to moze inaczej to rozpisze, a Ty jak mozesz tylko dorzuc gdzie wegle:
poniedzialek: 1,2,3,4, trening, 5,6
wtorek: 1,2,3,4,5,SW,6
sroda: 1,2,3,4, trening, 5,6
czwartek: 1,2,3,4, pilka, po niej wegle proste, SW, 5,6
piatek: 1,2,3,4, trening, 5,6
Sobota: aero, 1,2,3,4,5,6
niedziela: 1,trening,2,3,4,pila,5,6

ale i tak juz dzieki za to co napisales :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tran w kapsułkach żelowych na czczo ??

Następny temat

DIETA do porawy.....

Shoty
Polecane artykuły