SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, coś stanęło

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4097
yo,

mam ułożoną dietę, treningi, jednak coś nie idzie :/ jeżeli ktoś mógłby się przyjżeć i coś skorygować

krótko o sobie:
wiek: 25
wzrost: 178
waga: 95
cel: zjechać do ok 85 kg, myślę że będę wtedy wyglądał optymalnie dla siebie (oczywiście to tylko założenie)

obecna dieta:
1. 50 g owsianych, 40 g odżywki białkowej, łyżka masła orzechowego, kilka truskawek lub malin (wszystko zmiksowane)

2. 50 g ryżu pełnoziarnistego/kaszy gryczanej/czasem makaron pełnoziarnisty, 180 g piersi z kurczaka/wołowiny, łyżka oleju lnianego/oliwy z oliwek, warzywa (obecnie mrożone, głównie brokuły, zielona fasolka)

3,4,5 - tj 2

6. 6 białek jaj + pół puszki tuńczyka, zblendowane z 2 łyżkami oleju/oliwy

oczywiście to jadam zazwyczaj, ale czasem coś się zamienia (przy tych samych założeniach odnośnie składu BTW). Po treningu 30-40 g węglowodanów szybkowchłanialnych + 20 g białka.

treningi:
- treningi siłowe 4xtydzień
- SW 1-2 razy (w dni wolne od siłowego)
- 3xtydzień aeroby 50 min po siłowym
- 2xtydzień piłka (90 min na hali)

wydaje się ok, a mimo to nie idzie. Proszę o pomoc i nie pisanie, "nie graj w piłkę" i "nie uprawiaj SW", tylko o ew skorygowanie diety.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4097
rozumiem, ze tluszcze zostaja bez zmian ? tzn w kazdym posilku stala ilosc 7g (1 lyzki).
to moze inaczej to rozpisze, a Ty jak mozesz tylko dorzuc gdzie wegle:
poniedzialek: 1,2,3,4, trening, 5,6
wtorek: 1,2,3,4,5,SW,6
sroda: 1,2,3,4, trening, 5,6
czwartek: 1,2,3,4, pilka, po niej wegle proste, SW, 5,6
piatek: 1,2,3,4, trening, 5,6
Sobota: aero, 1,2,3,4,5,6
niedziela: 1,trening,2,3,4,pila,5,6

ale i tak juz dzieki za to co napisales :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
jezli w 3,4,5, posilu masz znowu wegle- to wywal. daj wegle rano i okolotreningowo. co to za maslo orzechowe w sniadaniu? sam robisz czy kupne?

jak dalej bedzie stagnacja, to spróbuj posłuchac swojego organizmu. mozesz zwiekszyc wtedy białko, uciąc wegle i uzupełnic bilans zdrowymi tłuszczami. dawaj warzywa wszedzie poza przedtreningowym

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4097
warzywa mam w 2,3,4,5...

a nie uwazasz, ze przy tym trybie i ilosci treningow ktore mam (praktycznie codziennie jakas aktywnosc) obciecie wegli z 3 posilkow, spowoduje ze sie zajade ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
Mozesz podac cos wiecej zapotrzebowanie, rozklad BTW czy schudles cos na tej diecie czy od poczatku nic nie idzie. U Ciebie kazdy posilek to bialko+wegle+tluszcze ,jesz 2 paczki ryzu/kaszy dziennie, 50 g owsianych i szybkie wegle tyle to ja jem na lekkie podbicie wagi

Zmieniony przez - SoQl20 w dniu 2011-02-09 09:00:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3134
zreszta jak obetniesz węgle to poczujesz po treningach czy sie zajeżdżasz...

-I want you to hit me as hard as you can..-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4097
"Mozesz podac cos wiecej zapotrzebowanie, rozklad BTW czy schudles cos na tej diecie czy od poczatku nic nie idzie. U Ciebie kazdy posilek to bialko+wegle+tluszcze ,jesz 2 paczki ryzu/kaszy dziennie, 50 g owsianych i szybkie wegle tyle to ja jem na lekkie podbicie wagi"

poki co nic na niej nie idzie w dol...
wiesz to ile Ty jesz nie jest wyznacznikiem, bo jestesmy innymi osobami. z szybkich wyliczen wychodzi 2000 kcal w nt + 240 w treningowe.

B: 200 - 2.1 /kgmc
T: 50 - 0,5 /kgmc
W: 175 - 1,9 /kgmc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
te zapotrzebowanie to liczyles od biezace wagi czy beztluszczowej ?? bo 2240 to za malo jak na 95 kg i tej aktywnosci fizycznej. Ja bym zwiekszyl podaz kaloryczna, podbil leciutko bialko, tluszcze dobil do 1,2-1,3 , a reszte dobil weglem. Ja na redukcji jadlem 70g owsianki, 50g ryzu i banana i nie czulem sie "zajezdzony" ,ale oczywiscie jak mowisz kazdy jest inny. Kolejna rzecz ktora mi sie nie podoba kolacja jest bardziej obfita od sniadania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4097
liczylem to od beztluszczowej masy ciala. dlaczego tak uwazasz o kolacji ? w kolacji mam jakies 40 g bialka + 15 g tluszczu (zeby spowolnic wchlanianie bialka w nocy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
zle sie wyrazilem chodzilo mi raczej o proporcje miedzy sniadaniem ,a kolacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedy ostatnio zmieniałeś trening siłowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4097
treningi zmieniam generalnie do ok 4 tygodnie, robie rozne rodzaje treningowe (silowe, czasem wlaczam SS, ostatnio robilem wytrzymalosc)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tran w kapsułkach żelowych na czczo ??

Następny temat

DIETA do porawy.....

WHEY premium