SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kreatyna jaka najlepsza...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 142
Witam mam pytanie chciałbym zakupić sobie kreatyne tylko zastanawiam się jaką MONOHYDRATE,CITRATE czy JABŁCZAN lub jakąś inną po której będzie najmniej spadków i będą efekty.Prosze o odpowiedz z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12891
Jaki staż ?? wypełnij ankiete.
Jak pierwsza to lepiej mono może mega caps albo vitalmax,universal
A najlepiej dieta.
Zależy od stażu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 581 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10033
Efekty to będą jak ułożysz sobie dobrze dietę i trening. Suple to dodatek. A co do kreatyny, to co do tego jaką to opinie są podzielone. Na mnie dobrze działa jabłczan i nie zalewa tak, mono nie brałem jeszcze, więc nie wiem. A co do firmy to raczej bym się kierował ceną, bo kreatyna to kreatyna ;)

No właśnie, po pierwsze wypełnij ankietę https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html


Zmieniony przez - kristek86 w dniu 2011-01-22 12:36:19

Reżimy treningowe: http://www.sfd.pl/Reżimy_treningowe_-t703169.html
..:: PRACTICE MAKES PERFECT ::..
..:: Life Is Too Short To Be Small ::..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 142
mój staż; ponad 1rok, dietę mam. kreatyny wcześniej nie brałem, brałem białko tylko
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 303 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11873
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 142
dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 581 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10033
Myślę, że mono na pierwszy raz będzie ok jak chcesz zwiększyć masę. A co do firmy to tak jak pisałem wyżej

Reżimy treningowe: http://www.sfd.pl/Reżimy_treningowe_-t703169.html
..:: PRACTICE MAKES PERFECT ::..
..:: Life Is Too Short To Be Small ::..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 654
Zależy wiele od organizmu. Na jednego zadziała mono, na innego jabłczan a na jeszcze innego wcale nic nie zadziała.

I'm the BEST!!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24923
kieruj sie cena-vitalmax
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sila

Następny temat

Enzymy trawienne..

electro
Polecane artykuły