SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening brzucha z ciężarem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7160 Napisanych postów 18843 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350105
Chciałbym się dowiedzieć czy trenując brzuch z obciążeniem, np robiąc brzuszki z 5kg talerzem poszerzy talie? Czy lepiej jest robić bez cięzaru?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1116
Dla początkującego bez talerza dla zaawansowanego lepiej z talerzem. Na drugi raz pojedyncze pytania kieruj tutaj https://www.sfd.pl/TUTAJ_zadajemy_pojedyncze_pytania__część_4.-t659042.html 

Tylko Real Madryt!!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7160 Napisanych postów 18843 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350105
a czy ciężar nie spowoduje że brzuch będę miał wydęty?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 570
Raczej nie. A jaki masz staż? Nie lepiej wziąć się za jakiś plan np ABSII ? Tym planem ładnie brzuch zbudujesz a nic cię nie poszerzy w talii jak to bywa po ćwiczeniach z obciążeniem. Pozdro

Ten, kto nie jest wystarczająco odważny by podjąć ryzyko, niczego w życiu nie osiągnie. Muhammad Ali - the greatest boxer ever

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7160 Napisanych postów 18843 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350105
Mój staż to rok wykonywałem już a6w przez spory czas, czyli obciążenie spowoduje że poszerzy mi sę talia?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 570
tak. Moim zdaniem odpuść sobie te obciążenie i weź się za ABS II, ewentualnie ćwicz normalnie brzuch 2x w tyg. Jak się przyłożysz to szybko przyjdą efekty.

Ten, kto nie jest wystarczająco odważny by podjąć ryzyko, niczego w życiu nie osiągnie. Muhammad Ali - the greatest boxer ever

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale masy miesniowej brzucha bez obciazenia nie zbudujesz specjalnie. Jesli Ci zalezy tylko na wytrzymalosci to cwicz bez obciazenia.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7160 Napisanych postów 18843 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350105
a czy robiąc mase mięśni brzucha będę wyglądał grubo? tzn tak jakbym był gruby? czy mięśnie się lepiej rozbudują i będą lepiej widoczne?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 3873 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87509
Pudzianowski ma duza mase miesni brzucha. Zobacz sobie jaki ma "wydety" brzuch a jak wyglada.

Rob z obciazeniem.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7160 Napisanych postów 18843 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350105
to stosując obciążenie będę miał podobny? tzn chodzi mi o to że też taki wielki?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 570
U Pudziana brzuch jest wydęty nie tyle co od ćwiczeń co od koksu jak np u Colemana. Jak tak bardzo Ci zależy na ćwiczeniu z obciążeniem to ćwicz. Z pewnością Ci tak brzucha nie wyje***. Więc co do tego to bez obaw. Ćwiczenie z obciążeniem może poszerzyć talie w nieznaczny sposób jak sądze ale brzucha wielkiego Ci nie zrobi. Pozdro

Ten, kto nie jest wystarczająco odważny by podjąć ryzyko, niczego w życiu nie osiągnie. Muhammad Ali - the greatest boxer ever

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

Brzuch

electro
Polecane artykuły