SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Z czy bez.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3161
witam ;) Mam zamiar zrobić cykl na masę ale taki bardzo dobry :) A więc tak, Dieta jest dosyć dobra ale mam szkołę i będę uzupełniał ją gainerem ;) Mam zamiar kupić następujące odżywki: Vitalmax Creatin,Dibencozide Magnum, Gainer 737 Megabola , Olimp Carbonox 2kg,Activlab BCAA Xtra.do tego dokupie zma apteczne i witaminki. I teraz mam dylemat czy to tego cyklu dołączyć cell pump... i o to moje pytanie do was czy warto zakupić call pumpa?? i czy odżywki są dobre?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 2221 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 260326
Przecież do szkoły możesz zabrać pojemnik z żarciem prawda? Ewentualnie kanapki np. pieczywo pełnoziarniste + kurczak/indyk. Nie wiem jakie masz zapotrzebowanie ale na pewno jesteś w stanie dostarczyć kalorii samym jedzeniem, odpuść sobie gainery. Popracuj nad dietą , naprawda można wiele dzięki niej osiągnać. Ogólnie mało podałeś informacji, nie wiadomo jaki masz staż, ale domyślam się że to pierwsza styczność z suplami? Jak tak to zostałbym tylko przy kreatynie, nie ma co przesadzać na początku. Witaminy i zma jak najbardziej. Dopilnuj diety i treningu a to w połączeniu z kreatyna da zadowalające efekty.

i czy odżywki są dobre?
a czemu miały by być złe ?

Zmieniony przez - muzzy17 w dniu 2010-12-30 02:38:58
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12165 Napisanych postów 162293 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243440
ANKIETA
wypełnij, a będzie latwiej współpracować oraz indywidualnie rozwiazemy problem
[https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html] 
+ rozklad b/w/t w diecie

Dibencozide Magnum-zbedne
Gainer 737 Megabola-zamien na innego.

daj ankiete, bo nie wiemy z kim mamy doczynienia.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3161
muzzy17 żal mi Cię naprawde ;) Staż leci już 3 rok. odżywek już dużo wszamałem ;) Ja sie zapytałem czy Cell pump bedzie dobry do tych odżywek i prosiłbym o odpowiedz na te pytanie.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24923
odzywek zjadles duzo ale jak jadlem dibencozide magnum i gainera megabola to efektow chyba nie miales za fajnych,a cell pump jest fajny na pierwszy kontakt ze stackiem a jak chcesz co mocniejszego to trec nitrobolon2;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3161
Po pierwszę pierwszy raz będę brał Dibencozide Magnum. po drugie pierwszy raz będe brał Gainer 737 Megabola :) a po 3 nie brałem jeszcze cell pumpa i dlatego chce go spróbować. nitrobolon 2 brałem już 2 razy do tego jescze kilka innych tego radzaju supli ;) z efektow byłem bardzo zadowolony. Odżywki wymienione wyrzej to jeszcze żadnej z nich nie brałem.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 2221 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 260326
i po co takie teksty Malutki ? to fajnie że masz taki staż , tyle że nigdzie nie napisałeś. Mało precyzyjnie pytasz to mało precyzyjnie odpowiadam. Pozdro. Powodzenia na cyklu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 13475 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
- Vitalmax Creatin - ok 300g.
- Dibencozide Magnum - wywal.
- Gainer 737 Megabola - zamien na UYM albo MM albo ew Gainbolic ujdzie w tłumie a jest tani.
- Olimp Carbonox 2kg -ok
-Activlab BCAA Xtra - zbedne

CP mozesz kupic mała puche 450g.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3161
Majkel dzięki za rade ;) Masz soga :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybor gainera

Następny temat

Jakie odżywki

electro
Polecane artykuły