SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan treningowy na masę- do sprawdzenia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
Płeć: Mężczyzna.
Wiek: 18
Waga: 60
Wzrost: 174
Cel treningowy: Masa

Staż treningowy na siłowni: 3dni
Dostęp do sprzętu: Ławeczka prosta, sztanga, gryf łamany, hantle
Przeciwskazania medyczne: brak

Trening :


Nogi:
przysiad ze sztanga na barkach- 3 serie po 10 przysiadów
Plecy:
wiosłowanie sztangą - 3 serie po 10razy
Klata:
wyciskanie na ławce prostej- 3serie
1 seria: 27kg podnoszone 10razy
2 seria: 32kg podnoszone 6razy
3 seria: 37kg podnoszone 4razy
Barki:
wznosy barków "szrugsy" 3serie po 10razy
Bicepsy:
uginanie ramion z hantelkami 3serie
1 seria: 6kg x 10
2 seria: 8kg x 6
3 seria: 8kg x 6
Tricepsy:
prostowanie ramion z hantelkami 3serie
1 seria: 6kg x 6
2 seria: 8kg x 6
3 seria: 8kg x 5-6

Ćwiczę co drugi dzień
Dobrze jest poukładane? Zwiększyć/zminiejszyć gdzieś ilość powtórzeń?


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 60

Wzrost: 175

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 3dni

Uprawiane inne sporty: nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): gryf prosty i łamany, ławeczka prosta, hantelki

Dieta: brak, domowe jedzenie, bez żadnych kebabów

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15517
Staż treningowy na siłowni: 3dni - dobre

https://www.sfd.pl/[ART]_Układamy_własny_plan_treningowy-t526315.html - tutaj masz coś dla Ciebie

Rozumiem, że ten plan = FBW? Jeżeli tak to ułóż sobie 2 plany ( A + B).

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
Dobre 3dni ;)
A co ten jest cały zły?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 802
moim zdaniem:
- za mało serii
- za krótki czas na regeneracje
- brak ćwiczeń na łydki, brzuch, przedramiona i naramienne (ogólnie małe zróżnicowanie ćwiczeń)
latwoo moi zdaniem można ten plan podzielić na 3 albo nawet (tak jak w moim przypadku) 4.
Ćwicz każdą grupe mięśni 1-2x w tyg
Ja osobiście wszystkie mięśnie trenuje raz w tyg a brzuch 2x
A co do tej diety to na początek taka konieczna nie jest. Staraj sie po prostu zdrowo odżywiać, zamień białe pieczywo na pełnoziarniste, pij dużo wody, staraj sie dostarczać wiecej białka i jedz ze 4/5 posiłków dziennie :]

No to powodzenia życzę ;]

odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase.

Następny temat

siatkówka

electro
Polecane artykuły