SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

fbw na masę - początkujący

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 376
Witam, jako że zaczynam przygodę z siłownią zamieszczam tu swój plan do oceny i poprawek. Zamierzam ćwiczyć 3 razy w tygodniu tj wtorek, czwartek, sobota.

Plan A

przysiady ze sztangą na barkach 12-10-8
przysiady wykroczne 21-10-8
podciąganie sztangi w opadzie (do brzucha) 12-10-8
podciąganie na drążku (nachwyt) 12-10-8
martwy ciąg 12-10-8
wyciskanie sztangi na płasko 12-10-8
pompki na poręczach 12-10-8
wyciskanie sztangi sprzed klatki 12-10
wznosy barków 12-10
unoszenie hantli bokiem w opadzie 12-10
biceps podchwyt 12-10
nadgarstki nachwyt 12-10
wyciskanie francuskie 12-10
brzuszki 3s max
wspięcia na palce 12-10

Plan B

hack-przysiady 12-10-8
martwy ciąg na prostych nogach 12-10-8
podciąganie sztangi w opadzie (do klatki) 12-10-8
przenoszenie sztangi na ławce poziomej 12-10-8
"dzień dobry" 12-10-8
wyciskanie sztangi głową w górę 12-10-8
wyciskanie hantli głową w dół 12-10-8
wyciskanie sztangi zza karku 12-10
unoszenie hantli bokiem 12-10
podciąganie sztangi wzdłóż tułowia 12-10
biceps nachwyt 12-10
nadgarstki podchwyt 12-10
wyciskanie sztangi wąsko 12-10
pompki na poręczach 12-10
unoszenie nóg w zwisie na drążku 3s max
odwrotne wspięcia na palce 12-10

gdzieś czytałem, żeby łydki tyrać na maxa.

To by było na tyle. Będę wdzięczny za wszelką pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 376
teraz to się pogubiłem. Czyli wrócić do dwóch planów? A za dużo w sensie że w planie czy za dużo jak dołożyłbym a6w?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 482 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1177
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 376
jednym planem będzie lepiej? Właśnie myślałem nad jednym, ale wydawało mi się, że będzie zbyt monotonnie. Ale skoro tak to coś stworzę
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 482 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1177
Bedzie dobrze. Najpierw jeden po jakims czasie zacznji kombinowac i zacznji robic 2 plany .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 376
a po ile ćwiczeń na partię radzisz robić?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 482 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1177
Na kazda partie jedno cwiczenie. Na duze partie 3 serie na male 2 serie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 376
to np jak na klatkę dam sobie wyciskanie sztangi płasko, to jechać tylko tak? Z tego co wyczytałem, to będzie rosła bardziej środkowa część a dół i góra zostaną słabsze.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 482 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1177
Nie martw sie. Najpierw rob tak pozniej urozmaicisz trening i wszystko bedzie gitara ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 376
A mniej więcej po jakim czasie można zmiany wprowadzać? Po miesiącu? Dwóch? Żeby później nie było za dużo do nadrabiania ;p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 482 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1177
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 376
hack-przysiady 12-10-8
podciąganie sztangi w opadzie 12-10-8
"dzień dobry" 12-10-8
wyciskanie sztangi na płasko 12-10-8
podciąganie sztangi wzdłóż tułowia 12-10
biceps podchwyt 12-10
nadgarstki podchwyt 12-10
nadgarstki nachwyt 12-10
wyciskanie sztangi wąsko 12-10
brzuszki 3s max
wspięcia na palce 2s max

Co myślisz o tym?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

treningi o różnych porach;/ kreatyna też;

Następny temat

Split na masę partia 2x/tyg

electro
Polecane artykuły