witam. Skonczylem konkretna redukcje ( -20 kg) i chcialbym teraz przybrac troche suchej masy. Redukcje robilem FBW wiec chcialbym dalej isc tą metodą gdyz wydaje mi sie ciekawsza od splita a poza tym mozliwosci sprzetowe mam ograniczone. Chcialbym leciec 1 zestawem i pytanie czy to ma sens:
1. Przysiad 3x
2. Wiosłowanie sztangą podchwyt 3x
3. Wyciskanie sztangielek na płaskiej 3x
4. Wyciskanie sztangielek na barki siedząc 2x
5. Uginania gryfem łamanym na biceps 2x
6. Dipsy 2x
7. wspięcia na palce 2x
po kazdym treningu 2 serie unoszenia kolan na poręczach
z gory dzieki za zainteresowanie
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 28
Waga: 72
Wzrost: 187
Cel treningowy: masa
Staż treningowy na słowni: poważne treningi 1,5 roku
Uprawiane inne sporty: nie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia w domu
Dieta: jest ok
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: białko, gainer
1. Przysiad 3x
2. Wiosłowanie sztangą podchwyt 3x
3. Wyciskanie sztangielek na płaskiej 3x
4. Wyciskanie sztangielek na barki siedząc 2x
5. Uginania gryfem łamanym na biceps 2x
6. Dipsy 2x
7. wspięcia na palce 2x
po kazdym treningu 2 serie unoszenia kolan na poręczach
z gory dzieki za zainteresowanie
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 28
Waga: 72
Wzrost: 187
Cel treningowy: masa
Staż treningowy na słowni: poważne treningi 1,5 roku
Uprawiane inne sporty: nie
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia w domu
Dieta: jest ok
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: białko, gainer
Krzysztof Piekarz