SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Staż 9 miesiec :) Proszę o ocenę sylwetki :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31168
Zdecydowaine lydy

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10039
imo nie masz łydek dopracuj to i nabieraj masy

http://mojapala.pl/powieksz/aman

http://www.skateboard.pl/  głosować na Łukasza Cebule, ankieta po prawej

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19600
bardzo fajna przemiana jak na taki okres czasu, j/w łydek brak, ale to z pewnością nadrobisz Jak stoisz z żarciem, ścisła dieta, zdrowe odżywianie, czy może jesz na przypał?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3119
Jak dla mnie to za wcześnie jak na suple (ale to twoja sprawa) progres jest widoczny , a popraw łydki. Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26980
no dość ładnie, klatka jakoś odstaje chyba, wiec nad tym pracuj

napisz swoj trening i diete (zarys diety, albo całą jak chcesz)
bo mnie np. ciekawi, wiec jak mozesz to napisz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3255
Nalas- przez wakacje sam sobie wszystko gotowalem : ) Więc jadlem sam ryz,jajka,makaron i piers z kuraka ;D ,a teraz troche ciezko jest bo szkola,a niechce mi sie zabardzo robic jedzenia do pudelek ,wiec jem kanapki,a po szkole obiad mamusi :D tylko zawsze jakos urozmaicam obiad ryzem ;)
czyli jem na przypał :D

Śpieszmy sie robić mase,tak szybko odchodzi... ; (

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 264 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4177
sog za te wklejone twarze ahahhahaha
i ładnie jest

Never Back Down

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3255
Poniedziałek:
Klatka i plecy
Serie pojedyncze:
-wyciskanie sztangi poziomo (10,8,8,6,4)
-podciąganie na drążku szerokim nachwytem do klatki 5serii (zacząłem dawac obciazenie do plecaka)
Superseria:
-wyciskanie sztangi/sztangielek na ławce skośnej (10,8,8,6,4)
-wiosłowanie sztangą (10,8,8,6,4)
Serie pojedyncze:
-rozpiętki na ławce poziomej (10,8,8,6,4)
-przyciąganie sztangi łamanej do klatki leżąc na laweczce skosnej (10,8,8,6,4)
-przenoszenie hantelka za głowe 5serii po 15 powt.

Środa:
nogi i prostownik grzbietu
-przysiady ze sztangą 5 serii
-Martwy ciąg 4serie (12,10,8,6)
5 serii wspiec na palcach
10powtorzen na 1nodze,10 powtorzen na drugiej i 20 na obu + prostowanie nog siedzac na maszynie.

Piątek:
barki,tricepsy,bicepsy
-wyciskanie sztangi na barki z klatki 3 serie
-wyciskanie sztanki na barki zza karku 3 serie
-podciaganie sztangi wzdłuż tułowia 3 serie
Superseria:
-uginania ramion stojąc ze sztangą łamaną 5serii(10,8,8,6,4)
-wyciskanie francuskie leżąc 5serii (15,10,8,6,4)
Superseria:
-uginania ramion naprzemiennie 5serii po 8 powtorzen
-pompki w podporze tylem 5 serii po 8 powtorzen ( z ciezarem)
Superseria ( na zakonczenie treningu) 2-3serie
-Uginania ramion sztanga do wyciskania 5 powtorzen
-uginania ramion stojąc hantlami 10 powtorzen
-uginania ramion sztanga lamaną na modlitewniku 15 powtorzen

Śpieszmy sie robić mase,tak szybko odchodzi... ; (

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7996
no widać znaczny progres, jak na 9 miesięcy jest całkiem dobrze
ja bym troche poprawił barki, reszta w miare proporcjonalnie

a z tą kreatyną myśle że mogles troche poczekac,
btw SOB leci
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1448 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8915
to dziwne , klata Ci rosnie o 12 cm na wdechu ?? to chyba az niemozliwe kaptury do poprawy

Zmieniony przez - cyryl1992 w dniu 2010-09-26 21:07:39
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

III MISTRZOSTWA "Mr SFD" i I MISTRZOSTWA "Miss SFD" - REGULAMIN i ZGŁOSZENIA

Następny temat

Masowanie

Shoty
Polecane artykuły