SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

8 miesięcy - proszę o ocenę

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Witam ;]
na wstępie może pare informacji:
zaczołem ćwiczyć ok 8 miesięcy temu, mam 188cm wzrostu.
przed treningiem ważyłem 63-66kg i byłem zaje.iście hudy :/ teraz ważę 75kg. Zero suplementacji, posiłki identyczne jak wcześniej, trening 4 razy w tyg:
1. klatka
2. barki, grzbiet, plecy
2. biceps, triceps
4. nogi
razem 19 ćwiczeń
tak to mniejwięcej wygląda.

Dla przykładu postępy w dwuch losowych ćwiczeniach:
I.klatka na ławce poziomej szerokim uchwytem:
było max 60kg (niecałe :P) jest 90kg
II.jednoręcz triceps chantelkiem zza głowy
było 4 serie 9kg po 8 powtórzeń (nawet nieco mniej)
jest 4 serie 17.5kg po 10 powtórzeń (luźno)

Proszę o ocenę, zaraz wstawię moje plecki ;]

--------------
Pozdrawiam .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2920
neftman ja cwicze tak systematycznie roczek lapki mam chudziutkie jakies 36 cm a na klateczke 112 wyciskam. przy wadze 67 kg . czyli jest to mozliwe.

malymat

malymat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33400
brzuch jak dla mnie fajny, klatke troszke slabo widac albo slabo wyszla, pokaz plecy, nogi i lapki , ale jest dobrze jak dla mnie. a te 8 miechow na czysto bez supli ?

< " Budzić się rano ze spokojem - zwykłe marzenie moje " >

The Past can't be washed away

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


i oto plecki ;]

--------------
Pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33400
wypełnij profil ciekawe ile masz w bicu, lap masy chyba troszke ale to Ci powiedza inni :)

< " Budzić się rano ze spokojem - zwykłe marzenie moje " >

The Past can't be washed away

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w bicepsie 33-34cm
ćwicząc dla przykłądy z łokciem na kolanie i chantelką w dłoni 4 serie bez progresu po mniejwięcej 8 powtórzeń 17.5kg na chantelke.

--------------
Pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33400
no na plazy moglbys sie pokazac ale do wakacji jeszcze troche czasu wiec zainwestuj w mase potem rzezba i bedziesz dumny :) powodzenia!

< " Budzić się rano ze spokojem - zwykłe marzenie moje " >

The Past can't be washed away

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co do masy to jest to mój największy problem :P
mam szybką przemianę materii i mój metabolizm "przepala" błyskawicznie nieważne ile bym zjadł - a na pałę nie mam zamiaru jedzenia w siebie ładować :P - Suplementacji póki co nie mam w planach.

--------------
Pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33400
no i na szybka przemiane sa dobre sposoby, to forum to skarbnica wiedzy troche posiedz przed monitorem i ruszaj do boju z metabolizmem, co do suplementacji to chyba dla takich jak Ty sa gainery

< " Budzić się rano ze spokojem - zwykłe marzenie moje " >

The Past can't be washed away

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Calkiem całekim trochę więcej masy. Cwicz dalej

______________________
"U mnie zawsze dumnie"
To ja:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=121518 

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
"posiłki identyczne jak wcześniej" To widac
Nie ma czegos takiego jak szybka przemiana materi i niemozliwosc budowania masy. Jest to podejscie dla wygodnych. Jak ju zpoprzednik napisal. SFD to skarbnica wiedzy. Wejdz do odzywiania. Poczytaj podwieszone posty. Wprowadz to co w nich jest w zycie i sam zobaczysz.
Sam tez kiedys myslalem, ze mam szybka przemiane materi i nic na to nie poradze. A jakosc ponad 20 kg. udalo mi sie przybrac i nie zamierzam na tym poprzestac.
Powodzenia


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1814 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17188
Fajna rzeźba, troszkę słabe barki. Troszke dziwnie eksponujesz swoje plecy. Ogólnie wyglądasz dobrze

Pozdrawiam

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=118637 <<<< kilka moich nowych fotek z siłki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ponad 6 latek juz cwicze,..zobaczcie

Następny temat

JÓZEK zaprasza do oceny

WHEY premium