Witam.
Mam 17 lat , waże 70 kg . Na Siłownie chodzę od pół roku co sądzicie o zaczęciu stosowania kreatyny ?? Czy to nie za wcześnie ??
PS. Słyszałem że kreatyna szybko buduje mięśnie , lecz po zaprzestaniu zazywania jej mieśnie szybko opadają , czy to prawda ??
Z góry dzięki za odpowiedź.
Chased93
Mam 17 lat , waże 70 kg . Na Siłownie chodzę od pół roku co sądzicie o zaczęciu stosowania kreatyny ?? Czy to nie za wcześnie ??
PS. Słyszałem że kreatyna szybko buduje mięśnie , lecz po zaprzestaniu zazywania jej mieśnie szybko opadają , czy to prawda ??
Z góry dzięki za odpowiedź.
Chased93
Krzysztof Piekarz