SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jabłczan, zma, gainer- wybór i dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 202 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3428
Witam!

Chciałbym nabrać trochę masy i przeglądając tematy z tego działu wybrałem sobie następujące suplementy:

https://sklep.sfd.pl/Trec_CM3_1250-opis1111.html
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Chela_MZB_Sport_Formula-opis1469.html
https://sklep.sfd.pl/Trec_Mass_XXL-opis615.html

Mam pytanie czy to dobry wybór i jakie dawki? I czy kreatyne po treningu BJJ też czy tylko po siłowym? Zakładam narazie tylko po siłowym

Myślę nad takim rozwiązaniem:
-cm3 w DT: 4caps rano i 4caps po treningu DNT: 4 caps rano (4caps=5g), trenując 3x na tydzień ,musiałbym wtedy kupić 240 caps na 6 tygodni (według producenta bierze się 10g w DNT i 15g w DT, ale niby to nie ma uzasadnienia w praktyce taka ilość)
-zma na sen 2caps czy 1 caps wystarczy? mam 5 treningów na tydzień, także może lepiej 2
-gainer chcę po treningu porcję ~70g, resztę mam z diety

I to wszystko, wolałbym więcej nie dokładać, zarówno ze względów finansowych jak i małego doświadczenia z suplementacją także myślę że nie jest mi potrzebna 'mała armia' :p

Dziękuję bardzo za podpowiedzi,
pozdrawiam,
Damian

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): ekto

Wiek: 22

Waga: 69

Wzrost: 178

Cel cyklu: masa

stosowane już wcześniej suplementy : kre-alkalyn

Uprawiane inne sporty: BJJ 2x w tygodniu

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak

ilość dni wolnych od kreatyny: 2 lata

przewidziane finanse na cykl: 200

uwagi i sugestie: -

Staż treningowy: 1,5 roku + 3 miesiące

Zmieniony przez - DMN2 w dniu 2010-09-25 16:09:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 360
Jak dla mnie Mutant Mass 6.8 kilo z firmy PVL jest lepszy.

orkanhard.eu
Super hardcorowe koszulki treningowe Polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6747
Wszystko w porządku tak mi się wydaję, gainer jakościowo-ok, cm3-ok, zma-ok, imo 1 caps zma na noc powinno starczyć zupełnie kreatyny tak jak mówisz 10g na dzień starczy, bierz po treningu siłowym, powodzenia

Twoje wymówki są śmieszne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 202 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3428
Tego mutanta przemyślę, bo słyszałem też że dobry a biorę z dwoma kumplami to wyszłoby nam ekonomiczniej, a trec 4,8 kg koło 20zł tylko tańszy od 6,8kg mutanta.

Dzięki za rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 360
;) przyrostów:D.

orkanhard.eu
Super hardcorowe koszulki treningowe Polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 202 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3428
Jeszcze teraz tak patrzę na Olimp TCM, wolałbym w blistrach, czy to czymś się różni czy jabłczan jest jabłczan (poza tym ze trec to 1,25g w caps a olimp to 1,1 g w caps, ale dawki to bym sobie odpowiednio dobrał)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jabłczan jest jabłczan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DAWKOWANIE

Następny temat

Kreatyna na początek ??

WHEY premium