musisz rozkrecic metabolizm
napisz co do tej pory jadles,
moze strasznie malo kal miales,
teraz stopniowo powinienes wejsc na kal. jak niedajesz rady tego zjadac ,i co tydzien zwiekszac po 150-250
I ZACZNIJ ROBIC TAK :
posilki male ilosciowo a co 2 godz
[ w moim przypadku rozkreciem metabolizm jak ograniczylem tluszcze do 0,5g/kg a dalem wiecej ww, umnie wiecej to bylo 2,5-3g/kg ]
zacznij robic wiecej aerobow, powinny znacznie wplynac na poprawe apetytu, ale aeroby to o niskiej intensywnosci [ rowerek, szybkie spacery] tak zeby tetno 130 nieprzekraczalo
I PRZESTAW MYSLENIE, BO TO ZE JJESZ JAK WROBELEK TO ANI DO DOBREJ REDUKCJI ANI DO NICZEGO DOBREGO CIE NIEDOPROWADZI, zacznij odzywiac sie w taki sposob jaki powinienes, odrazu poczujesz sie lepiej
JA PO PIERWSZYCH NIEUDANYCH REDUKCJACH W KTORYCH TEZ JADLEM MALE POSILKI JAK WCHODZILEM NA NORMALNA DIETE MIALEM OPORY PRZED JEDZENIEM WIEKSZYCH POSILKOW, MUSISZ TO PRZELAMYWAC, NIC ZLEGO CI SIE NIESTANIE A TYLKO POZYTYWNIE TO WPLYNIE
mozesz tez kupic sobie enzymy trawienne, i syrop na apetyt w aptece, moze chodz troche ulatwi zjadanie posilkow
Zmieniony przez - rr-28 w dniu 2010-09-14 09:21:45
napisz co do tej pory jadles,
moze strasznie malo kal miales,
teraz stopniowo powinienes wejsc na kal. jak niedajesz rady tego zjadac ,i co tydzien zwiekszac po 150-250
I ZACZNIJ ROBIC TAK :
posilki male ilosciowo a co 2 godz
[ w moim przypadku rozkreciem metabolizm jak ograniczylem tluszcze do 0,5g/kg a dalem wiecej ww, umnie wiecej to bylo 2,5-3g/kg ]
zacznij robic wiecej aerobow, powinny znacznie wplynac na poprawe apetytu, ale aeroby to o niskiej intensywnosci [ rowerek, szybkie spacery] tak zeby tetno 130 nieprzekraczalo
I PRZESTAW MYSLENIE, BO TO ZE JJESZ JAK WROBELEK TO ANI DO DOBREJ REDUKCJI ANI DO NICZEGO DOBREGO CIE NIEDOPROWADZI, zacznij odzywiac sie w taki sposob jaki powinienes, odrazu poczujesz sie lepiej
JA PO PIERWSZYCH NIEUDANYCH REDUKCJACH W KTORYCH TEZ JADLEM MALE POSILKI JAK WCHODZILEM NA NORMALNA DIETE MIALEM OPORY PRZED JEDZENIEM WIEKSZYCH POSILKOW, MUSISZ TO PRZELAMYWAC, NIC ZLEGO CI SIE NIESTANIE A TYLKO POZYTYWNIE TO WPLYNIE
mozesz tez kupic sobie enzymy trawienne, i syrop na apetyt w aptece, moze chodz troche ulatwi zjadanie posilkow
Zmieniony przez - rr-28 w dniu 2010-09-14 09:21:45
dodam zdjęcie wczorajszego Kurczaka na ostro z sałatką pomidorową. (kuraka zamarynowałem wczesniej z czosnkiem i harrisą)


).



