SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mdłosci przy noszeniu ochraniacza szczęki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41
Witam
Od niedawna trenuje boks. Początkowo na sparingach nie nosiłem ochraniacza szczęki i wszystko było w porządku. Być może pojawiały się lekkie nudności takie, jak przy dużym wysiłku fizycznym albo po przebiegnięciu długiej odległości. Problem zaczął się gdy zacząłem nosić ochraniacz. Na sparingach robi mi się niedobrze i czuję ze zaraz się zrzygam. Jest może jakiś sprawdzony sposób na pozbycie się tego odruchu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 207
No tak dzieki ale mi chodzi ze jest za szeroki w sensie no jak jest szerszy od moich zebow nie ze jest zaszeroki caly tylko mam od jednej scianki do drugiej zaduzo luzu ... Sory ciezko mi wytlumaczyc ;/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9419
nie połykać ochraniacza!!! a poważnie to pierwszy raz słysze takie cuś!

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 916
a wyparzyłeś ten ochraniacz ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38012
ktos pisal zeby dac go do octu;p niby ten posmak znika
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11831
Skróć trochę te końcówki szczeki to pomoze, bo pewnie jest dla ciebie za długa.
...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Umyj ją.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
zaden ocet chlopaki zadne wyparzanie XD
to jest naturalny odruch duzo osob tak ma masz obce cialo w buzi(ochraniacz ;p ) nie jestes przyzwyczajony do tego musisz stopniowo sie przelamywac najlepiej zakladaj ochaniacz np do cwiczen w parach , na workach nawet na sucho . . jak ci sie zrobi niedobrze zdejmnij na chwile wyplucz usta woda i wloz znowu ;]
tez tak mialem na poczatku przechodzi jak wszystko inne ;p


Zmieniony przez - szary90 w dniu 2010-07-24 10:31:13
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3720
zetnij końcówki bedzie git jak jest za dlugi i cie w gardzioł smyra to zawsze bedziesz mieć takie odruchy a jak jest dobry to poprostu noś go na calym treningu nie tylko na sparingi

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3842
Miałem tak na początku, obciąłem kawałek od końca i przeszło.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 14 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26001
tez tak mialem:) na wymioty sie zbieralo nie dlatego ze nie dobry tylko dziwnie bylo cos miec w ustach:D troche w domu go ponos i przejdzie
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35261
Też miałem problem z ochraniaczem że jak go zakładałem to zaraz mi się rzygać chciało. To przez jakiś czas po domu cały czas go nosiłem, na treningach do wszystkiego, biegałem z nim... no i tak z czasem coraz dłużej mogłem z nim wytrzymać.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cezi1987 gratulacje!

Następny temat

Nadgarstek

electro
Polecane artykuły