Szacuny
0
Napisanych postów
1
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
41
Witam
Od niedawna trenuje boks. Początkowo na sparingach nie nosiłem ochraniacza szczęki i wszystko było w porządku. Być może pojawiały się lekkie nudności takie, jak przy dużym wysiłku fizycznym albo po przebiegnięciu długiej odległości. Problem zaczął się gdy zacząłem nosić ochraniacz. Na sparingach robi mi się niedobrze i czuję ze zaraz się zrzygam. Jest może jakiś sprawdzony sposób na pozbycie się tego odruchu?
Szacuny
0
Napisanych postów
35
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
207
No tak dzieki ale mi chodzi ze jest za szeroki w sensie no jak jest szerszy od moich zebow nie ze jest zaszeroki caly tylko mam od jednej scianki do drugiej zaduzo luzu ... Sory ciezko mi wytlumaczyc ;/
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
zaden ocet chlopaki zadne wyparzanie XD
to jest naturalny odruch duzo osob tak ma masz obce cialo w buzi(ochraniacz ;p ) nie jestes przyzwyczajony do tego musisz stopniowo sie przelamywac najlepiej zakladaj ochaniacz np do cwiczen w parach , na workach nawet na sucho . . jak ci sie zrobi niedobrze zdejmnij na chwile wyplucz usta woda i wloz znowu ;]
tez tak mialem na poczatku przechodzi jak wszystko inne ;p
Zmieniony przez - szary90 w dniu 2010-07-24 10:31:13
Szacuny
12
Napisanych postów
1388
Wiek
38 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3720
zetnij końcówki bedzie git jak jest za dlugi i cie w gardzioł smyra to zawsze bedziesz mieć takie odruchy a jak jest dobry to poprostu noś go na calym treningu nie tylko na sparingi
Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka
Szacuny
69
Napisanych postów
1815
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
35261
Też miałem problem z ochraniaczem że jak go zakładałem to zaraz mi się rzygać chciało. To przez jakiś czas po domu cały czas go nosiłem, na treningach do wszystkiego, biegałem z nim... no i tak z czasem coraz dłużej mogłem z nim wytrzymać.
,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka