SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co dalej ? staz 2.5 roku.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20174
witam ! zastanawiam sie nad kolejnym cyklem. stad to 2.5 roku troche zjedzonych supli jak mono tcm cp nitro II storm shock xpand.

Mam pytanie z czym teraz ruszyc dieta jest jak najbardziej.

zastanawiam sie nad no-explode czy hp bo meso chyba jeszcze nie. Mam 450 gram cp czyli potrzeba mi konkretnego kopniecia przed tre ;)

Hp mialem probki kiedys i chyba za duze mrowienie a chce rowniez stosowac przed SW an pobudzenie i chec do treningu. Bo wiadomo jak kupie to i tak pewnie z 50 porcji bedzie to an 7 tyg spokojnie starczy.

pytanie co polecacie teraz po zjedzeniu wyzej wymienionych supli.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): a

Wiek: 21

Waga: 89

Wzrost: 177

Cel cyklu: masa

stosowane już wcześniej suplementy : wyzej

Uprawiane inne sporty: boks dla zdrowia ;)

stosowane wcześniej spalacze : nie

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak

ilość dni wolnych od kreatyny: 60

przewidziane finanse na cykl: 150

uwagi i sugestie: a

Staż treningowy: 2,5
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19248
Poleciec standardowo stack + mono/cm3
No-xpload ok


Zmieniony przez - MaTFiL w dniu 2010-06-23 12:59:15
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20174
czytam co raz wiecej opini o malej zawartosci kreatyny. pozatym duzo osob pisze ze jedna miarka nie daje rezultatow.. wiec chyba poszukam czego innego. Cos proponujecie ?
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243117
Hp

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20174
po probkach mialem potem troche odruchy wymiotne na silce :D a nie jestem delikatny bo nie mam problemu z innymi ale jezeli nic innego nei zaproponujecie ciekawego to chyba jednak hp zakupie;) bo i 50 porcji i porcja krety w tym jest tylko ten smak...
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243117
szukaj cyntrynowego jesli jest
bo fruit punch to-->

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20174
ok ;) probke wlasnie taka mialem ;p i byla okropna


Zmieniony przez - stozek89 w dniu 2010-06-23 13:21:07
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243117
ja mialem cala puszke
i od dnia 45 robilo mi sie pomalutku zle

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna.

Następny temat

początkowa odżywka

electro
Polecane artykuły