SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna OLIMP + MASS XXL i co do tego ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 456
Witam,
kupiłem kret olimp 180kaps. i do tego MASS XXL 1kg. Dokupić coś jeszcze do tego zestawu ? Proponowali mi jakieś Carbo co to jest ? I czy jest mi to potrzebne? Nie mam sprzętu i mogę robić tylko pompki, brzuszki i podciągnięcia na drążku. Od razu zacząć brać te suple czy poćwiczyć jeszcze miesiąc i dopiero zacząć brać ? Już mam malutki staż i ot bardzo malutki ale troszkę widać efekty tak mi się wydaje. około miesiąc może nawet dwa miesiące.


A więc od razu brać i ćwiczyć ? Czy dokupić to Carbo lub coś innego ? I co zrobić, żeby efekty zostały na dłużnej bo podobno po kreatynie cały efekt ćwiczeń później znika.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak

Wiek: 15

Waga: 45

Wzrost: 168

Cel cyklu: masa !

stosowane już wcześniej suplementy : brak

Uprawiane inne sporty: piłka nożna

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak

ilość dni wolnych od kreatyny: brak

przewidziane finanse na cykl: brak

uwagi i sugestie: brak

Staż treningowy: ponad miesiąc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18671
po co ty kupujesz te gainery? Weź się porządnie za odżywianie i za trening. Wróżkami nie jesteśmy, nikt nie wie ile przytyjesz ale przy twojej wadze nie będzie to trudne.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 13475 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
Zle zrobiles ze kupiłes kreatyne. Zmarnuje sie. Jedz duzo - to bedzie najlepsze wyjscie abys nabrał masy.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84652
kreatynę odpuść przy tej wadze, wieku i stażu

gainera możesz traktować/jeść jako dodatkowy posiłek

nic nie dokupuj

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 456
kurde już kupiłem krete. a może jakieś o połowe mniejsze dawki krety ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 13475 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
Odstaw do szafki niec siedzi zamknieta kiedys sie przyda albo sprzedaj.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 456
No a o polowe mniejsza dawka nie możne być ? lub teraz bym ćwiczył z mass xxl a od września jeszcze krete ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 13475 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
IMO bez sensu w Twoim przypadku.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3448
Poczytaj na forum o suplementach, kreatyny nie bierze się przy takim stażu. Białko+węgle/garnier i dużo treningu.

Do sukcesu nie ma żadnej windy.
Trzeba iść po schodach.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 555 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9060
lepiej za ta kase co chcesz wydac na odzywki kup karnet na silownie,bo biorac odzywki i robiac pompki itp za duzo nie osiagniesz...z kreatyna poczekaj jeszcze z kilka miesiecy

Pomogłem? Daj SOG'a

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 456
a te 180 kpas. to jak wezme połowe albo nawet 1/3 juz teraz a reszte zostawie jak bede miał wieskzy staż cyz to tez jest bez sensu ? A ile co njamniej musze meić stażu zeby branie krety miało sens ? A jakie białko i węgle polecacie bo gainera juz mam MASS XXL.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 456
Pomysł z karnetem na siłke dobry jeszcze tylko siłka by sie przydała w okolicy. Niestety to odpada. No to na razie krete odstawie gdzieś na bok niech czeka. Tak po wakacjach nie będzie za wcześnie. ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje drugie białko w życiu - Syntrax - MATRIX - napiszecie coś ? FOTY ;-)

Następny temat

Kontynuować branie HMB? Albo czym je zastąpić?

electro
Polecane artykuły