SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TCM Olimp co do tego?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 385 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 723
Witam
Zakupiłem Jabłczan kreatyny z olimpu 360 sztuk
Biore je juz jakis tydzień ale chciałbym cos do tego dokupic.
Kolega polecił mi http://www.allegro.pl/item253681192_megabol_jak_sterydy_dibencozide_magnum_100k_pros.html
lub
http://www.allegro.pl/item254131379_cf_bialko_z_usa_bcaa_glutamina_shaker_smycz.html
mówił cos równiez o jakims mega massie megabola ale megabol to chyba nie zbyt dobra firma.
Może macie jakies inne propozycje?
Z góry dziękuje
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
cel?? kwota do przeznaczenia?? masz diete??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 385 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 723
mam diete. celem jest nabranie masy. kwota ok 100zl:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
wątpie żbyś miał diete
http://darkthorn.republika.pl/cp.htm
Kup Carbo i beirz 50 gramów razem z kreatyna po treningu

Nakupuj twarogów piersi z kuraka/indyka , miesa i jedz duzo
I to na tyle
za tyle kasy nic lepszego nie wymyslisz

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-10-22 18:41:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 385 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 723
Mam diete bo wiem ze dieta to podstawa..ale niestety daje ona male efekty(szybka przemiana materi)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 385 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 723
tłuszczy ? do kreatyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Cooo
wogóle skoro masz szybka przemiane materii i jestes Ektomorfikiem to zwieksz ilos kalori w diecie białka-węglowodanów-tłuszczy
szczególnie jesli chodzi o mase to węglowodanówi tłuszczy
A carbo po treninigu beirz z kreatyna
Jesli naprawde już nie masz jak wyciagnąć więcej z normalnego jedzienia to kupujesz Gainera Np Monster Mas z BX

DO jakiej kreatyny o co ci chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 385 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 723
chodzi mi tylko o to ze podobno tłuszcze ograniczaja czy spowalniaja transport kreatyny.. czytalem gdzies zeby wrecz zmniejszyc ilosc tluszczy na cyklu.
Ale dzięki bardzo za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
no tak to prawda z tym ze ja ci nie radze po siłowni odrazu jeść 10 całych jajek i popić oliwa i zagryźć smalcem

Tak samo z rana

Rano - bierzesz kreatyne i po 30 minutach mozesz zjesc co chcesz
Po treningu jesz kreatyne z carbo/gainerem na wodze i po 40-50 minutach posiłek potreningowy i w tych porach ograniczasz tłuszcz
A reszta dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
n ow okolicach treningu nie jesz, mozesz walnac z rana i posilki wieczorem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja masy i odżywka białkowa?

Następny temat

Mega Cykl po Dlugiej Przerwie, Co jeszcze?

WHEY premium