chcialbym zeby mi specjalista w dziale poradzil i potwierdzil ostatecznie czy moje uzupelnienie do diety jest dobrze zestawione i da mi dobre efekty.
Cwicze na mase, mam 17 lat, chcialbym zeby dodatkiem do mojej diety byly:
- ultimate creapure creatine monohydrate 300g (53 złote) - spożywanie z 50g glukozy oraz sokiem winogronowym.
- vitaminy - hitec ace rola 30 tabletek za 15 zł - tabletka dziennie
- odzywka bialkowa olimp provit 80 - 750g za 46 zlotych
czy jest to dobrze zasatwione, w pelni uzupelnia moja diete?
pozdrawiam
-------
Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides
Krzysztof Piekarz
>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
natomiast z kreatyną bym jeszzce poczekał. Narazie dokup gainera, białko i będzie oki
. Wszystko zależy jakimi funduszami dysponujesz...
...pisz, dzwoń, wysyłaj smsY !!!
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl