witam!
Chcialbym osiagnac "kaloryfer" na brzuchu, jestem zdeterminowany i chce to dobrze zrobic, potrzebuje pomocy jakiegos fachowca, ktory napisze mi co mam robic, kiedy mam robic i po ile mam robic zeby osiagnac super brzuch.
Z gory podkreslam ze nie mam drazka wiec prosze musze sie katowac w inny sposob. Przydal by tez sie jakis srodek pomocniczy oprocz diety ktora nie bardzo moge dobrze prowadzic z uwagi na brak czasu.
Czyli co robic, co brac za srodek i ogolne wskazowki, bede bardzo wdzieczny!!!!
pozdrawiam
Chcialbym osiagnac "kaloryfer" na brzuchu, jestem zdeterminowany i chce to dobrze zrobic, potrzebuje pomocy jakiegos fachowca, ktory napisze mi co mam robic, kiedy mam robic i po ile mam robic zeby osiagnac super brzuch.
Z gory podkreslam ze nie mam drazka wiec prosze musze sie katowac w inny sposob. Przydal by tez sie jakis srodek pomocniczy oprocz diety ktora nie bardzo moge dobrze prowadzic z uwagi na brak czasu.
Czyli co robic, co brac za srodek i ogolne wskazowki, bede bardzo wdzieczny!!!!
pozdrawiam
-------
Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides
Krzysztof Piekarz
no bass no fun
zamiast dawać soga kliknij tu :