SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Super brzuch! co brać? jak ćwiczyć?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 39 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1448
witam!

Chcialbym osiagnac "kaloryfer" na brzuchu, jestem zdeterminowany i chce to dobrze zrobic, potrzebuje pomocy jakiegos fachowca, ktory napisze mi co mam robic, kiedy mam robic i po ile mam robic zeby osiagnac super brzuch.
Z gory podkreslam ze nie mam drazka wiec prosze musze sie katowac w inny sposob. Przydal by tez sie jakis srodek pomocniczy oprocz diety ktora nie bardzo moge dobrze prowadzic z uwagi na brak czasu.
Czyli co robic, co brac za srodek i ogolne wskazowki, bede bardzo wdzieczny!!!!
pozdrawiam

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 180
no dobra jeszce sie spytam bo tak nikt mi nie odpowiedział jeżeli utrzymuje odpowiednią diete i ćwicze codziennie godzinę przeróżnych ćwiczeń na brzuch z odpowiedim rozdzieleniem na dolne partie skosy i górne w odpowiedniej kolejności to po ilu miesiaach mogę dojść do pożądanego efektu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1948
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesteś bardzo "lekki" jak na swój wzrost i szczupły w pasie (z drugiej strony jednak wcześnie zaczynasz, tak więc masz jeszcze masę czasu aby urosnąć). Rzeźbienie brzucha obecnie nie ma większego sensu, najpierw musisz zbudować tam trochę masy mięśniowej. Zapomnij o jakichkolwiek środkach poza dobrą dietą. Nie są Ci one w tej chwili do niczego potrzebne. Przeczytaj podane powyżej posty, weź jedynie poprawkę na to że sporo zawartych w nich informacji jest przeznaczonych dla osób które albo już mają co rzeźbić albo chca schudnąć, a Ty chudnąć nie masz z czego, wręcz przeciwnie. Jeśli po lekturze będziesz miał jakieś pytania, zapraszamy ponownie

Pozdrawiam, Tyka

zamiast dawać soga kliknij tu : http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 39 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1448
chyba mojego zagadnienie na przeczytales bo dales mi adresy do postow na inny temat.
Nadal prosze o pomoc
1

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 27546
jesli to nie jest post "na temat"
to bardziej "na temat" tu nic nie znajdziesz....https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=22298



------------------------------
"When you exercise, your goal isn't to burn fat, it's to become a fat burning machine"
-------------------------
TEXT TYGODNIA:
Jarek to mistrz, szef, krool, lord, gdyby istniał bóg troojboistów Jarek byłby jego cielesną inkarnacją, absolut siły, niedoścignione dążenie wszystkich innych marnych (w porównaniu z nim) troojboistów, kiedy ktoś, gdziekolwiek na świecie mówi prawdziwy troojboista - to tak naprawdę myśli Jarek - jego zdjęcie powinno być w encykklopedii sportu pod hasłem troojbooj i nie potrzeba już byłoby żadnego opisu.
Lucek
--------------------------
Doradca Trójboj

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 39 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1448
pewnie mnie zrozumiesz, ale mysle juz o wakacjach :)
no oki dobra dieta - bedzie bo podnosze ciezary.
A wiec musze zbudowac tkanke miesniowa..... czekam na sugestie?! jak osiagnac ten kaloryfer jak zbudowac miesnie, rzeczywiscie jestem troszke chudy...... a wiec?

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli myślisz w kategoriach "do wakacji" to nie mam dla Ciebie dobrych wieści - nic z tego. Nie zbudujesz solidnych mięśni brzucha w 2 miesiące.

Pozdrawiam, Tyka

zamiast dawać soga kliknij tu : http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
juni, WSZYSTKO na ten temat znajdziesz w kultowym już arcie Si2uiela https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=22298
Jeśli chcesz info o tym, jak wspomóc się suplementami, najlepiej przejdź się do odpowiedniego działu <imgs src="../../buziaki/31.gif" align=middle>
Pozdrawiam
Amazone

----------------------------------------------------------
Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na
http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek
niż z Sog'a!

==== modka działu fitness ====
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Z całym szacunkiem dla drogiej modki - powyższy artykuł jest dla osób posiadających już jakąś muskulaturę

Wykonuj podstawowe ćwiczenia na mięśnie proste i skośne brzucha (patrz Atlas Cwiczeń), raz lub najwyżej dwa razy w tygodniu. Buduj ich masę. Może Ci to zająć wiele miesięcy (w zależności od diety, poprawności ćwiczeń i predyspozycji genetycznych). Jak mięśnie będą już wyraźnie rozbudowane, dopiero wtedy możesz je rzeźbić. Nie myśl w kategoriach do wakacji - to jest sport dla cierpliwych.


Pozdrawiam, Tyka

zamiast dawać soga kliknij tu : http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 39 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1448
witam!

Jeszcze sa 3 miesiace i nie mow ze przez 90 dni ciezkiej pracy nie da sie rozwinac miesni :) nie zniecheca mnie prosze ;) to jak poda mi ktos co robic zeby to zrobic jak najlepiej?

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze co i jak teraz cwiczysz. Jaki jest Twój staż treningowy. Jaka dieta. Jak masz zamiar ćwiczyć inne partie. Jakim sprzętem dysponujesz i ile czasu masz zamiar poświęcić na trening. Co dokładnie zamierzasz osiągnąć.

Bez odpowiedzi na powyższe pytania nie bardzo można Ci pomóc. Powiem jedno - w trzy miesiące możesz jedynie poprawić to co masz w tej chwili. Nie da się zbudować przyzwoitej masy i potem jej wyrzeźbić w trzy miesiące, sorry.

Pozdrawiam, Tyka

zamiast dawać soga kliknij tu : http://www.pajacyk.pl 
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase !!!

Następny temat

Ogromna tabela IG!!!!!!!

electro
Polecane artykuły