Czy stosując dietę masową mam szansę zgubić centymetry w pasie? Ćwiczę 3x tydzień + 3x w tygodniu biegam po 3 km. Dodatkowo jestem na 10 dniu A6W.
...
Witajcie,
Czy stosując dietę masową mam szansę zgubić centymetry w pasie? Ćwiczę 3x tydzień + 3x w tygodniu biegam po 3 km. Dodatkowo jestem na 10 dniu A6W.
Czy stosując dietę masową mam szansę zgubić centymetry w pasie? Ćwiczę 3x tydzień + 3x w tygodniu biegam po 3 km. Dodatkowo jestem na 10 dniu A6W.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
jeśli zaczynasz przygodę jest to możliwe potem sobie wybij z głowy
Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!
https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620
...
Czyli rozumiem, że po odbytym treningu adaptacyjnym mogę zacząć trening na masę, przy zachowaniu diety LOW CARB, aerobów i A6W?
Dzięki na info.
Dzięki na info.
...
możesz próbować low carb na mase
a6w odpuść i rób na każdym treningu siłowym tren brzucha wystarczy
a6w odpuść i rób na każdym treningu siłowym tren brzucha wystarczy
Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!
https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620
...
W takim razie s.m.p.a. lekki off top. Śledząc Twoje posty nie trudno się domyślić, że nie jesteś fanem A6W - gdzieś nawet pisałeś, że co prawda daje efekty ale jakim kosztem wysiłku. Ciekawi mnie zatem, dlaczego nie preferujesz A6W i dlaczego radzisz mi robić "zwykły" trening brzucha co trening?
Dzięki za info.
Dzięki za info.
...
mahinasai, nie tylko s.m.p.a odrazi Ci robić A6W a każdy kto ma odrobinę wiedzy. Jak wiesz mięśnie brzucha też potrzebują czasu na regenerację. Nie ma co codziennie katować brzucha, poza tym aby mięśnie rosły najlepsza jest progresja ciężaru przy nie wielkiej ilości powtórzeń.
Eee... Lubię placki ^^
...
Dobrze no więc tak:
1. Nie mówie tego bez powodu gdyż sam robiłem raz a6w oczywiście zrobiłem do końca. Próbowałem różnych programów za młodu
.
2. Trening zajmuje sporo bo 25min przy 40 dniu.
3. Nieumiejętne robienie ćwiczeń może powodować bóle kręgosłupa.
I pogłębianie wad postawy.
4. Zwykłe aeroby powzowlą spalić lepiej tłuszcz z brzucha i innych części ciała. A mięsnie możemy wypracować najlepiej na siłowni ćwicząc na ławkach skońcych unoszenia nóg i skręty tułowia , czy na odpowiednich maszynach z obciążeniem tak by wykonywać ok 10 powtórzeń to spowoduje lepszy bodziec do rozwoju wyraźnych mięśni brzucha przy zaoszczędzeniu cennego czasu i zwijania się jak wąż na naszej podłodze.
1. Nie mówie tego bez powodu gdyż sam robiłem raz a6w oczywiście zrobiłem do końca. Próbowałem różnych programów za młodu
.
2. Trening zajmuje sporo bo 25min przy 40 dniu.
3. Nieumiejętne robienie ćwiczeń może powodować bóle kręgosłupa.
I pogłębianie wad postawy.
4. Zwykłe aeroby powzowlą spalić lepiej tłuszcz z brzucha i innych części ciała. A mięsnie możemy wypracować najlepiej na siłowni ćwicząc na ławkach skońcych unoszenia nóg i skręty tułowia , czy na odpowiednich maszynach z obciążeniem tak by wykonywać ok 10 powtórzeń to spowoduje lepszy bodziec do rozwoju wyraźnych mięśni brzucha przy zaoszczędzeniu cennego czasu i zwijania się jak wąż na naszej podłodze.
Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!
https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620
...
Dzięki chłopaki za wyczerpujące info. Nie pozostaje mi nić innego jak dostosować się do waszych rad i bacznie obserwować efekty.
Pzdr.
Pzdr.
...
zobaczysz że nie pożałujesz pozdr
Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!
https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz